2010 Lapkričio 05

Alytus

Alytus mero dar neturės

veidas.lt

Penktadienį posėdžiavusi Alytaus miesto savivaldybės taryba neišrinko naujo mero.

Šis postas liko laisvas iš pareigų atleidus korupcija įtariamą Česlovą Daugėlą. Laikinai miestui vadovauja vicemerė liberalcentristė Nijolė Makštutienė.

Penktadienio posėdyje kandidatais iškelti konservatorius Dobilas Kurtinaitis ir socialdemokratas Feliksas Džiautas, tačiau nė vienas nesurinko pakankamų balsų skaičiaus, BNS sakė D.Kurtinaitis.

Už D.Kurtinaitį balsavo aštuoni, už F.Džiaustą – penki tarybos nariai. Tam, kad būtų išrinktas meru, kandidatas turi sulaukti 14 tarybos narių palaikymo.

Iš viso balsavime dalyvavo 22 tarybos nariai, bet devyni biuleteniai buvo sugadinti. Keturi “Tvarkos ir teisingumo” frakcijos atstovai balsavime nedalyvavo.

Dabartinę Alytaus tarybos daugumą, turinčią 15 iš 27 tarybos narių, sudaro konservatoriai, liberalcentristai, socialliberalai ir darbiečiai.

Alytaus radijo stoties FM99 žurnalistai balsavimo rezultatus įvertino kaip korupciniais nusikaltimais įtariamo ir tik ketvirtadienį į laisvę paleisto Č.Daugėlos pergalę.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...