2010 Lapkričio 04

Alytaus savivaldybė

Alytuje dėl mero posto susirungs konservatorius ir socialdemokratas

veidas.lt

Alytaus miesto savivaldybės taryba penktadienį rinks naują merą, kuris pakeis spalio 21-ąją iš šių pareigų atleistą korupcija įtariamą Česlovą Daugėlą.

Kaip rašo dienraštis “Lietuvos žinios”, dėl mero kėdės ketina varžytis du kandidatai – konservatorius Dobilas Kurtinaitis ir socialdemokratas Feliksas Džiautas.

“Esu optimistas, bet politikoje būna netikėtumų”, – dienraščiui sakė kandidatas į merus Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos bei partijos skyriaus vadovas D.Kurtinaitis.

Sutikimą varžytis dėl mero posto prisipažino davęs ir opozicinės Socialdemokratų partijos frakcijos lyderis F.Džiautas. “Sutikau, nes noriu įrodyti, kad opozicija gali ne tik kritikuoti, bet ir imtis atsakomybės”, – sakė jis.

Dabartinę Alytaus tarybos daugumą, turinčią 15 iš 27 tarybos narių, sudaro konservatoriai, liberalcentristai, socialliberalai ir darbiečiai.

Šiuo metu miestui laikinai vadovauja vicemerė liberalcentristė Nijolė Makštutienė.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...