2012 Vasario 13

A.Zuokas išsimojo prieš čigonų taborą

veidas.lt

Vilniuje, Kirtimų tabore šiandien, įgyvendinant teismo nutartį Valstybinė teritorijų planavimo ir statybų inspekcija ir Vilniaus miesto savivaldybės tarnybos nugriovė tris nelegalius statinius.

Taip pat laukiama teismo nutarties dėl dar septynių nelegaliai pastatytų namų. Valstybinė teritorijų planavimo ir statybų inspekcija šiandien įteikė dar 12 rašytinių dokumentų pastatų savininkams dėl nelegalios statybos.

„Noriu padėkoti visoms atsakingoms tarnyboms – kryptingi Valstybinės teritorijų planavimo ir statybų inspekcijos, Vilniaus miesto savivaldybės ir policijos veiksmai per tam tikrą laiką problemą gali sumažinti ir sieksime, kad tokios vietos kaip taboras Vilniaus žemėlapyje ateityje neliktų. Patys romai tvirtina, kad užauginti vaikus gerais visuomenės piliečiais čia neįmanoma. Kas ten gyvena – visi įtraukiami į nusikalstamą veiklą ar narkotikų vartojimą“, – sakė Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Vilniaus miesto savivaldybė vykdo romų integracijos problemą, taip pat rengiama programa – bus siekiama gauti Europos Sąjungos paramą, kad nuo 2014 metų galima būtų pradėti spartų romų iškeldinimą iš taboro.

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja,  kad romams, kaip ir visiems vilniečiams, galioja tos pačios įstatymų normos. Pernai jiems skirta socialinė pašalpa siekė beveik 625 tūkstančius litų, praktiškai visi vaikai mokyklose maitinami nemokamai, taboro gyventojai aprūpinami kietuoju kuru, savivaldybė sumoka už atliekų išvežimą.

Vaizdo medžiaga: http://www.youtube.com/watch?v=7Tmj5G-WJig&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=Pa-bOokhyk4&feature=youtu.be

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...