2011 Kovo 05

Lenkija

Cigarečių fabrikui vadovavo lietuvis

veidas.lt

Lazuose netoli Varšuvos veikusį didžiausią Europoje nelegalų cigarečių fabriką, kuriam vadovavo lietuvis, likvidavo Lenkijos centrinio sekimo biuro darbuotojai, pranešė Lenkijos naujienų agentūra PAP.

Sulaikyti 32 asmenys – Lenkijos, Lietuvos ir Baltarusijos piliečiai – nuo 25 iki 55 metų amžiaus. Konfiskuota 50 tonų tabako ir 5 milijonai cigarečių, kurių vertė daugiau kaip 25 mln. zlotų (21 mln. litų). Tarp sulaikytųjų yra ir šiam verslui vadovavęs Lietuvos pilietis.

Per kruopščia kratą Lazuose policija aptiko ne tik 5 mln. cigarečių, bet ir 15 tonų pjaustyto tabako. Operacijoje dalyvavo daugiau kaip 150 pareigūnų.

Iškračius ir sandėlius netoliese esančiame Piasečnos miestelyje, rasta dar 35 tonos tabako. Iš viso policijos rankose atsidūrė 50 tonų tabako.

Nelegalaus fabriko teritorijoje Lazuose buvo surastas cigarečių prikrautas sunkvežimis, turėjęs vežti šį krovinį į Vakarų Europą. Visą čia pagamintą produkciją ketinta išvežti į ES šalis dvylika sunkvežimių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...