2010 Balandžio 22

Permainos

A. Valinskas – naujasis kultūros ministras?

veidas.lt

Tautos prisikėlimo partija  į Kultūros ministro postą nusprendė deleguoti Seimo narį ir partijos pirmininką Arūną Valinską. Jo kandidatūra šiandien buvo pateikta premjerui Andriui Kubiliui.

Premjeras Andrius Kubilius teigia, kad sprendžiant, ar skirti Arūną Valinską kultūros ministru, svarbus faktorius yra tas, kad jis yra koalicinės Tautos prisikėlimo partijos (TPP) lyderis.

“Tautos prisikėlimo partijos tarybos bei frakcijos Seime nariams vienbalsiai pritarus, į kultūros ministro postą nuspręsta deleguoti Seimo narį ir partijos pirmininką A.Valinską”, – rašome TPP pranešime.

“Nesiimtu spręsti, kodėl partija nutarė keisti ministrą. Arūnas Valinskas turi ir pliusų, gal turi ir kokių nors trūkumų, visi mes nesame be trūkumų. Bet kuriuo atveju jis yra koalicijos partijos vadovas, ir tai politine prasme svarbus faktorius”, – žurnalistams sakė Vyriausybės vadovas, paprašytas įvertinti TPP kandidatą į kultūros ministrus.

Premjeras buvo žadėjęs pats teikti ministro Remigijaus Vilkaičio atstatydinimą, kai tik Tautos prisikėlimo partija turės naują kandidatą. TPP praėjusią savaitę paragino R. Vilkaitį trauktis iš  posto, tačiau jis tada sakė norįs baigti kai kuriuos darbus ir tartis su kitais asmenimis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...