2011 Sausio 12

Verslas

A.Namajuška pasitraukė iš “VP”

veidas.lt

“Vilniaus prekybos” grupė ir toliau byra – Aurimas Namajuška, laikinai vadovavęs bendrovei “Akropolis Group”, pasitraukė ne tik iš šio posto, bet ir iš “Vilniaus prekybos” grupės, rašo naujienų portalas vz.lt

A.Namajuška buvo ir “Akropolis Group” Finansų ir IT departamento direktorius.

Kol bus rastas nuolatinis “Akropolis Group” direktorius, įmonei laikinai vadovauti paskirta bendrovės “Vilniaus prekyba” direktorė bei “Akropolis Group” valdybos pirmininkė Diana Dominienė.

“Ponas Namajuška pats nusprendė pasitraukti iš “Akropolis Group” ir tęsti veiklą kitoje, su “Vilniaus prekybos” grupe nesusijusioje, įmonėje”, – vz.lt sakė “Akropolis Group” atstovas.

Jo teigimu, “Akropolis Group” Finansų ir IT departamento direktore dirba bendrovės finansininkė Jurgita Simonavičiūtė. Ji pernai gruodžio pradžioje tapo ir įmonės valdybos nare, kur užėmė iš valdybos pasitraukusio N.Namajuškos kėdę.

Pasak “Akropolis Group” atstovo, D.Dominienė tapo ir laikina bendrovės “Nikola Mushanov projektas”, plėtojančiai nekilnojamojo turto projektą Bulgarijoje, vadove.

“Akropolis Group” akcininkės yra Maltoje registruota įmonė “Relvit” bei Nyderlanduose registruota bendrovė “Akropolis real estate”. Visos šios įmonės kontroliuojamos “Vilniaus prekybos” grupės.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...