2010 Rugsėjo 09

Valdžia

A. Kubilius ragina opoziciją nepalikti problemų sprendimo kitam Seimui

veidas.lt

Premjeras Andrius Kubilius ragina opozicines partijas šiandieninių Lietuvos problemų sprendimo nepalikti būsimajam Seimui, kuriame daugumą gali turėti ir kitos politinės jėgos.

“Jiems turėtų rūpėti, kad tos problemos, su kuriomis Lietuva šiandien susiduria dėl objektyvių priežasčių (ekonominės krizės pasekmės, biudžeto deficitas, didelė bedarbystė) – kad jos būtų kaip galima efektyviau įveikiamos dabar, šiandien, neatidėliojant sprendimų iki kažkada ir pačiai opozicijai galbūt nepersistengiant trukdyti tų problemų sprendimui. Nes kitu atveju tų problemų sprendimas liks būsimam Seimui ir kas žino, kas tame Seime turės daugumą. Nemanau, kad mes po poros metų Seimo rinkimuose neturėtume galimybių siekti rinkėjų pasitikėjimo, bet ir opozicija turi pagalvoti”, – Žinių radijui ketvirtadienį sakė premjeras.

A.Kubilius sako, kad būtų gerai išplėsti dabartinę valdančiąją koaliciją, bet pažymi, kad ir su dabartiniai balsais valdantieji sugeba spręsti problemas. Premjeras aiškino nesekantis vidinių diskusijų opozicijoje ir nepastebėjęs kurių nors opozicinių partijų didesnio palankumo valdantiesiems.

Klausiamas, ar po darbo partijos lyderio Viktoro Uspaskicho neliečiamybės panaikinimo Europos Parlamente į valdančiąją koaliciją nesiprašė šios partijos Seimo nariai, A.Kubilius sakė tokių prašymų negirdėjęs. Tokį prašymą gavus, pasak A.Kubiliaus, jis būtų svarstomas “konstruktyviai”.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...