2011 Birželio 14

A. Kašėta traukiasi dėl greičio viršijimo

veidas.lt

BFL

Seimo narys Algis Kašėta savo noru traukiasi iš einamų Seimo vicepirmininko pareigų. Jis antradienį ryte perdavė atsistatydinimo pareiškimą parlamento vadovei Irenai Degutienei.

A. Kašėtą birželio 11 dieną kelyje Vilnius-Varėna sustabdė policija. Toje vietoje, kur leistinas greitis – 90 km/h, A. Kašėta važiavo 170 km/h greičiu.

“Dėl šio įvykio nuoširdžiai gailiuosi ir visų atsiprašau. Nelaukdamas teisėsaugos veiksmų bei prisiimdamas visą moralinę ir politinę atsakomybę šiandien paprašiau Seimo Pirmininkės atleisti mane iš einamų vicepirmininko pareigų. Taip pat noriu, kad byla dėl greičio viršijimo būtų išnagrinėta kuo skubiau – nesiruošiu slapstytis už Seimo nario imuniteto”, – pabrėžė A. Kašėta.

Birželio 11 d. rytą asmeniniu automobiliu “Škoda Octavia” A. Kašėta važiavo iš Varėnos į Vilnių, o iš ten planavo pasiekti Rumšiškes (Kaišiadorių r.). Rumšiškėse tądien vyko tremtinių brolijos “Lapteviečiai” susitikimas, skirtas 70-osioms Lietuvos gyventojų masinių trėmimų metinėms.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...