2011 Birželio 16

A. Kašėta nebebus Seimo vicepirmininku

veidas.lt

Greitį viršijęs Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos narys Algis Kašėta neteko Seimo vicepirmininko posto.

Ketvirtadienį Seimas patenkino jo šių metų birželio 14 d. atsistatydinimo pareiškimą. Už tai numatantį nutarimą balsavo 89 Seimo nariai, prieš buvo1, susilaikė 6 parlamentarai.

Seimo Pirmininkė Irena Degutienė, pateikdama Seimui nutarimo projektą dėl Algio Kašėtos atsistatydinimo iš Seimo vicepirmininko pareigų, padėkojo šiam politikui už jo aukštai pakeltą politinės ir moralinės atsakomybės kartelę Seimo nariams.

“Kai kurie Seimo nariai tą Seimo nario kartelę yra numetę giliai į duobę. Prašyčiau atsakingai ir teisingai pasielgti ir patenkinti jo atsistatydinimo pareiškimą”, – sakė I. Degutienė.

A. Kašėtą birželio 11 dieną kelyje Vilnius-Varėna sustabdė policija. Toje vietoje, kur leistinas greitis – 90 km/h, A. Kašėta važiavo 170 km/h greičiu.

Birželio 11 d. rytą asmeniniu automobiliu “Škoda Octavia” A. Kašėta važiavo iš Varėnos į Vilnių, o iš ten planavo pasiekti Rumšiškes (Kaišiadorių r.). Rumšiškėse tądien vyko tremtinių brolijos “Lapteviečiai” susitikimas, skirtas 70-osioms Lietuvos gyventojų masinių trėmimų metinėms.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...