2011 Liepos 17

Kartoninis siurblys

veidas.lt

Bendrovės „Vax“ naujojo dulkių siurblio detalės pagamintos arba iš jau perdirbtų medžiagų, arba pačios tinka perdirbti. Kūrėjų nuomone, toks gaminys turėtų sumažinti žalą aplinkai, kadangi į vis sparčiau augančius sąvartynus toks įrenginys nepateks.

Neįprastas dulkių siurblys „Vax ev“ sukonstruotas iš kartoninių skydelių – jos sudaro siurblio korpusą. Įdomu tai, kad įsigijęs šį prietaisą jo savininkas turės pats susirinkti siurblio korpusą ir jame aplink variklį išdėstyti tam tikras detales. Gamintojai tikina, jog rankinis dulkių siurblio surinkimas buitinio prietaiso veikimui neturi absoliučiai jokios įtakos.

Papildomų teigiamų emocijų įsigijus tokį dulkių siurblį gali suteikti tai, jog jo savininkui palikta galimybė individualizuoti jo išvaizdą ir paversti jį nepanašiu į kitus dulkių siurblius. Tereikia spalvinamųjų priemonių ir šiek tiek fantazijos.

Jei kartoninės korpuso dalys netyčia sulūžtų, jų bus galima įsigyti atskirai, o kainuos jos dešimtkart mažiau nei plastikinių dulkių siurblių atsarginės dalys. Kartoninės dulkių siurblio dalys padengtos nedegių medžiagų sluoksniu.

Kiek kainuos pats siurblys ir kokio jis bus galingumo, „Vax ev“ gamintojai nemini. Kartoninio dulkių siurblio idėjos ir dizaino autorius – Lafborou universiteto (Loughborough University) studentas Džeikas Taileris (Jake Tyler).

Šaltinis:  technologijos.lt

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...