2011 Rugpjūčio 26

Stichijų nuostolius registruos 30 kartų gausesnės draudikų pajėgos

veidas.lt

Didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ pirmoji įdiegė vienintelį tokį Lietuvoje modernų techninį sprendimą, leidžiantį priimti staigiai keleriopai išaugusį skambučių skaičių ir nukreipti jį į visą parą dirbančius „Lintel“ kontaktų centrus.

Naujoji sistema ypač pagelbės susidoroti su padidėjusiu skambučių srautu po audrų, potvynių, pūgos, plikledžio ar kitų gamtos stichijų padarytų nuostolių.

„Įdiegti šį techninį sprendimą buvo būtina, nes gamtos stichijų sukelti nuostoliai kasmet tik didėja – vien praėjusiais metais, palyginti su 2009 m., stichijų padaryta žala Lietuvos gyventojams išaugo daugiau nei 5 kartus ir pasiekė 7 mln. litų. Vis dažniau pasitaiko masinės žalos atvejų, kai dėl staigių ir stiprių gamtinių reiškinių vienu metu nukenčia daugelio gyventojų turtas. Didžiausias nukentėjusiųjų srautas užfiksuotas pernai rugpjūtį, po smarkiausios dešimtmečio audros. Tada visus nukentėjusiuosius suregistravome per dvi paras, naujoji sistema tiek pat skambučių leis priimti per gerą pusdienį“, – teigė „Lietuvos draudimo“ klientų aptarnavimo departamento direktorius Artūras Juodeikis.

Įprastai „Lietuvos draudimo“ konsultantai per dieną bendruoju telefonu 1828 užregistruoja apie 800 klientų skambučių apie patirtą žalą, o praūžus audroms arba po ilgųjų šventinių savaitgalių besikreipiančiųjų srautas padidėja iki 1400.

„Naujasis techninis sprendimas apima visą žalų registravimo telefonu sistemą: nuo nuolatinio skambučių srauto stebėjimo ir vidinių bendrovės darbo procesų valdymo iki operatyvaus klientų skambučius priimančių operatorių skaičiaus didinimo. Būdami Lietuvos draudimo rinkos lyderiais, ir toliau savo klientams stengsimės pirmieji pasiūlyti patogesnių, jiems priimtinų ir moderniausių aptarnavimo sprendimų. Šios sistemos įdiegimas – tai dar vienas mūsų bendrovės žingsnis, pereinant prie kokybiškai naujo klientų aptarnavimo ir žalų reguliavimo ne tik įprastiniu, bet ir masines žalas sukeliančių įvykių metu“, – pasakojo A. Juodeikis.

Šį unikalų Lietuvoje techninį sprendimą padėjo įdiegti informacijos telefonu bei kontaktų centrų paslaugų lyderė Lietuvoje bendrovė „Lintel“, priklausanti TEO įmonių grupei. „Lintel“ generalinio direktoriaus Remigijaus Šerio teigimu, staigiai išaugus skambintojų skaičiui, „Lietuvos draudimo“ specialistams į pagalbą yra pasiruošę ateiti iki 600 „Lintel” konsultantų.

„Lintel“ sistemos paskirsto skambučius penkiuose Lietuvos miestuose dirbantiems konsultantams, tad skambinantiems neteks ilgai laukti“, – pasakojo R.Šeris.

Konsultantai užregistruos nukentėjusiųjų pranešimus ir suteiks pagrindinę būtiną informaciją. Patirtą nuostolį įvertins ir draudimo išmoką apskaičiuos, kaip ir ankščiau, „Lietuvos draudimo“ žalų ekspertai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...