2011 Gegužės 02

I. Degutienė tikisi, kad nereikės formuoti koalicijos su socialdemokratais

veidas.lt

BFL
Seimo Pirmininkė, Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmininko pavaduotoja Irena Degutienė teigia partijos pirmininko rinkimuose dalyvaujanti, kad TS-LKD laimėtų rinkimus ir nereikėtų formuoti koalicijos su Socialdemokratų partija.

Tai I. Degutienė sakė, reaguodama į pirmadienį Socialdemokratų partijos pirmininko Algirdo Butkevičiaus viešai išsakytas mintis apie galimą šios partijos bendradarbiavimą su TS-LKD.

“Dalyvauju Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininko rinkimuose būtent tam, kad mūsų partija laimėtų Seimo rinkimus, galėtų toliau vadovauti Vyriausybei ir nereikėtų formuoti koalicijos su socialdemokratais”, – sakė I. Degutienė.

Anot žiniasklaidos, Socialdemokratų partijos suvažiavime dar dvejiems metams pirmininku perrinktas A. Butkevičius po Seimo rinkimų ketina bendradarbiauti su Darbo partija.

Tačiau jeigu tektų derėtis su konservatoriais, tuomet jis viliasi, kad dirbti tektų bent jau ne su dabartinio premjero Andriaus Kubiliaus, o su Seimo Pirmininkės I. Degutienės šalininkais.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...