2016 Balandžio mėnesio archyvas

Teatrų anonsai

veidas.lt

Kaune žiūrovai bus instruktuojami, kaip efektyviai sukelti maištą, o Vilniuje mėgins savarankiškai ištrūkti iš hamletiškų katakombų.

veidas.lt

Koks ryšys tarp Černobylio ir Astravo? Kokios branduolinės grėsmės iškyla šiandien? Kodėl atsisakome statyti savo atominę jėgainę? Diskutuoja ambasadorius ypatingiems pavedimams Kęstutis Kudzmanas, buvęs energetikos ministras, dabar energetikos ekspertas konsultantas Saulius Kutas, panaudojamas kito energetikos eksperto Vidmanto Jankausko interviu fragmentas. Ar bankai skriaudžia savo klientus? Pokalbis su Lietuvos bankų klientų asociacijos vadovu Rūteniu Paukšte. Daugiau [...]

Muzika

veidas.lt

„Nedaugelis atlikėjų dar aiškiau darė įtaką populiariosios muzikos skambesiui ir trajektorijai arba savo talentu palietė tiek daug žmonių. Prince‘as – vienas talentingiausių ir produktyviausių mūsų laikų muzikantų – visa tai padarė. Fankas, ritmenbliuzas, rokenrolas. Jis buvo virtuoziškas instrumentalistas, nuostabus grupės lyderis ir įelektrinantis atlikėjas“, – taip savo užuojautos laiške rašė JAV prezidentas Barackas Obama, vienas iš šimtų milijonų atlikėjo Prince‘o Rogerio Nelsono muzikos gerbėjų.

TRYS KLAUSIMAI

veidas.lt

Trys klausimai Lietuvos socialdemokratų partijos vicepirmininkui Algirdui Sysui

Korupcijos skandalas

veidas.lt

Dar neseniai Lotynų Amerikoje buvo pasiektas visų laikų rekordas: net keturios prezidentės buvo moterys. Tačiau Argentinos ir Kosta Rikos prezidentės iš valdžios viršūnės jau pasitraukė. Jeigu Brazilijos lyderė Dilma Rousseff bus nušalinta dėl apkaltos, Lotynų Amerikoje beliks vos viena moteris prezidentė.

Arūnas BRAZAUSKAS

veidas.lt

Išmone apdovanoti valdžios žmonės prabilo apie bausmes už visuomenės dezinformavimą. Iniciatyva sklinda iš Valstybės saugumo departamento. Mintį dabar atsargiai gromuliuoja parlamentarai.

Viduramžiai

veidas.lt

Lietuvių–lenkų istoriografijoje Henriko Valua (Henri de Valois, 1551–1589) valdymo periodas įvardintas „prancūzišku eksperimentu“, kadangi tai buvo pirmasis svetimšalis Abiejų Tautų Respublikoje bei monarchas, negebėjęs atlikti formalių pareigų.

Anonsas

veidas.lt

Naujausiame savaitraščio „Veidas“ numeryje rasite „Veido“ redakcijoje vykusios diskusijos apie kibernetinį Lietuvos saugumą apibendrinimą — „Ar Lietuva atlaikys kibernetines atakas?“.

Sėkmės istorija

veidas.lt

Sėkmės istorijos: UAB „SEOhelis“ vadovas ir įkūrėjas Vytis Uogintas dalinasi savo patirtimi, įgyta studijų ir po jų metu.

Kelionės

veidas.lt

Didžiausia kliūtis keliauti taip plačiai, kaip norisi, – ne pinigai ar skrydžių trūkumas, o vizos. Pradėjus judėti toliau nei iki Latvijos ar Sankt Peterburgo (dar tais laikais, kai mums nereikėjo Rusijos vizų), kolekcionuoti spalvotus ir blizgančius lipdukus bei antspaudus pase man buvo smagus pomėgis. Kol sykį neįstrigau Dubajaus oro uoste, nes negavau vizos, ir vos pakliuvau į Indiją, nes vizą turėjau (tik „neteisingą‟).

Iš arčiau

veidas.lt

Rūta Kudžmaitė-Daraškevičienė (g. 1972) – balerina, choreografė, šokio pedagogė, o tiksliausia – šokanti siela. Ji jau trečiosios kartos atžala balete.

Sėkmės istorija

veidas.lt

Sėkmės istorijos: Kauno miesto vicemeras Simonas Kairys dalinasi savo patirtimi, įgyta studijų ir po jų metu.

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...