2015 Vasario mėnesio archyvas

veidas.lt

Rusijos opozicijos lyderis Borisas Nemcovas, aršus prezidento Vladimiro Putino kritikas, penktadienį vėlai vakare buvo nušautas Maskvos centre.

veidas.lt

Yra vienas bekvapis, beskonis ir gurmė rate gana retai aptariamas alyvmedžių produktas, kurio neįmanoma supilti, suvynioti ar kitokiu būdu sufasuoti į kokią nors tarą. Šis produktas – tai alyvmedžių kraštovaizdis.

veidas.lt

Šioje laidoje aptarsime dvi kampanijas – viena baigiasi, kita tik prasideda. Apie kai kuriuos besibaigiančios savivaldos rinkimų kampanijos aspektus kalba viešųjų ryšių specialistas Arijus Katauskas, partijų reitingus prieš pat pirmąjį rinkimų turą apžvelgia „Spinter tyrimai“ vadovas Ignas Zokas, o netikėtai paskelbtą privalomosios karinės tarnybos vajų vertina bendrovės „Vilmorus“ vadovas Vladas Gaidys bei A. Katauskas. Daugiau [...]

veidas.lt

Pasibaigus Vilniaus knygų mugei smalsu paklausti apie lietuvių autorių knygas: ar jos skaitomos? Prieš savivaldybių tarybų rinkimus įdomu klausti: ar piliečiai rengiasi balsuoti?

veidas.lt

Premjeros. Kovą teatrų žiūrovai turės iš ko rinktis: į premjeras pakvies Rimas Tuminas, Oskaras Koršunovas, Paulius Ignatavičius ir svečias iš Lenkijos Krystianas Lupa.

Danutė Gailienė

veidas.lt

Socialiniai pokyčiai. Nepriklausomybės 25-metis pakeitė lietuvių mentalitetą ir atitolino nuo sentimentų sovietmečiui.

veidas.lt

Vasario 12 d. Vilniuje, „Litexpo“ rūmuose, įteikti „Žaliojo protokolo“ apdovanojimai energijos taupymo lyderiams. Lietuvoje įmone Nr. 1 pagal energijos vartojimo efektyvumą savo ūkyje pripažintas mažmeninės prekybos tinklas „Norfos mažmena“.

veidas.lt

Trys klausimai Juozui Olekui, Lietuvos krašto apsaugos ministrui

Audrius Beinorius

veidas.lt

Rytai. Kitos kultūros kelia iššūkį Vakarų pasauliui. Apie islamą Vakaruose, kylantį Azijos regioną ir religinę eklektiką kalbamės su kultūrų tyrinėtoju, Vilniaus universiteto Orientalistikos centro Konfucijaus instituto direktoriumi, indologijos ir budizmo studijų profesoriumi habil. dr. Audriumi Beinoriumi.

veidas.lt

Auklėjimas. Ar galima tikėtis, kad mokyklose išnyks patyčios, kai vaikai bendrauti mokosi iš žinomų televizijos nepraustaburnių, kai jų tėvai tiki, jog beržinė košė – sveika? Vargu, nes, nepaisant blizgančių patyčių prevencijos programų, niekinamų, žeminamų vaikų mažėja tik ataskaitose, bet ne realiame gyvenime.

Arūnas Brazauskas

veidas.lt

Nesikeik ir sugėdink besikeikiantį paauglį. Sudrausk rūkančius nepilnamečius, pats nerūkyk, sveikai maitinkis, sportuok – būk pavyzdžiu, ir taip toliau.

veidas.lt

  Viršelio tema Lietuvos mokyklos: tyčiotis yra normalu 10   Savaitės interviu A.Beinorius: „Pasauliui globalėjant savitumas tampa vis aktualesnis“                     18   Lietuva Socialiniai pokyčiai: nepriklausomybės metai atitolino nuo sentimentų sovietmečiui                    15 Darbo rinka: vadybininkai reikalingi, nors jų „priperėta“ daug           22 Reformų kryptis: pinigų, darbdavių ir darbuotojų netrūks tik liberalizavus darbo santykius          28   Verslas Inovacijos: [...]

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...