2013 Kovo mėnesio archyvas

veidas.lt

Atšiaurus pavasaris gali pakeisti šio pavasario žemdirbių planus. Jau dabar galima prognozuoti, kad teks atsėti dalį žieminių rapsų, ypač rajonuose, kur anksti ištirpo sniegas.

veidas.lt

Elektroninėse parduotuvėse perka jau kas ketvirtas internetu besinaudojantis lietuvis. Pasak elektroninės parduotuvės imk.lt direktoriaus Jurgio Gylio, paklausiausi pirkiniai internetinėje erdvėje yra bilietai į renginius, teatrą, kiną, taip pat lėktuvų bilietai.

veidas.lt

Vakarų Europos šalyse seniai įprastas požiūris, kad restorane ar kavinėje svarbiausia ne prabangus interjeras, o kokybiškas bei šviežias maistas, jau ateina ir į Lietuvą.

veidas.lt

Navigacinės įrangos rinkos Rusijoje ir Rytų Europoje lyderė kompanija „NAVITEL ®“ ir plataus vartojimo elektronikos prietaisų, aksesuarų ir mobiliųjų įrenginių gamintoja kompanija „Prestigio“rinkai kartu pristatys mobiliuosius įrenginius su „NAVITEL ® Navigator“ navigacijos žemėlapiais.

veidas.lt

“Knygų mugė tęsiasi “Pegase”! A.Čekuolio, A.Tapino, S.Parulskio naujausios knygos ir kitos karščiausios naujienos – knygų mugės kainomis!” – tokias trumpąsias žinutes į gyventojų mobiliuosius telefonus siunčia knygų pardavėjai, verčiantys kelti klausimą, kam tuomet pirkti ne tokį jau pigų bilietą į tarptautinę Vilniaus knygų mugę, jei knygų palankiomis kainomis galima nusipirkti ir po mėnesio ar dviejų.

veidas.lt

Keturiasdešimt dienų, praleistų vienuolio Tik Nat Hano įkurtame vienuolyne, pakeitė knygos “Vienuoliai ir aš” autorės Mary Paterson gyvenimą. Galbūt ji šiek tiek pakeis ir skaitytojų gyvenimą. Taigi siūlome ištrauką iš šios naujos knygos.

veidas.lt

Nuo tada, kai pasaulį išvydo „Nescafe“ prekės ženklas, praėjo beveik 75 metai. Šiandien visame pasaulyje kiekvieną sekundę išgeriama daugiau nei 5 500 šios „Nestlé“ gaminamos tirpios kavos puodelių.

veidas.lt

Balandžio premjerose – garsių muzikų meilės aistros ir graikiškas Akropolis ant Šeškinės kalvų.

veidas.lt

Kad ir koks būtų euro likimas, mes turime tik vieną ateitį, ir ji neatsiejama nuo Europos Sąjungos ir jos tvirtumo bei vieningumo.

veidas.lt

Konferencijoje LOGIN kalbėsiantis Jungtinių Arabų Emyratų ministro pirmininko patarėjas bei strateginio planavimo ekspertas Noahas Rafordas teigia, jog vienintelis kelias tokiems miestams kaip Vilnius išlikti konkurencingiems pasaulyje – investuoti į talentingus jaunus novatorius bei išlaikyti juos gimtojoje šalyje

veidas.lt

Izraelis turistams turi pasiūlyti gerokai daugiau, nei tik Biblijoje aprašytas vietas.

veidas.lt

Į Lietuvą jau gegužės mėnesio pradžioje atvykstanti Kinijos neįgaliųjų meno trupė lietuvaičiams atskleis, kad žmogaus galimybės – tai ne fizinė jėga, o vidinė stiprybė ir tikslo nuoširdumas.

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...