2012 Rugsėjo mėnesio archyvas

veidas.lt

Laurynas Katkus – tarp „Sklepo“ ir „Judančių šešėlių“.

veidas.lt

Lietuvos ambasados Ispanijoje darbuotojai rugsėjo 27-ąją vykusios Europos kalbų dienos metu Madrido gyventojus ir svečius mokė seniausios gyvosios indoeuropiečių kalbos pagrindų. Europos šalių kultūros institutų, ambasadų ir ES institucijų Ispanijos sostinėje surengtos šventės dalyviai buvo mokomi pagrindinių lietuvių kalbos frazių, jiems pristatyta šalies istorija ir kultūra, siūlyta paragauti lietuviško kulinarinio paveldo patiekalų. Lietuvos stende taip [...]

veidas.lt

Pristatome 2012 m. Seimo rinkimų rezultatų prognozę, kuri parengta remiantis statistiniu modeliavimu ir balsavimo tendencijų vienmandatėse apygardose analize.

veidas.lt

Šią savaitę Nacionalinėje dailės galerijoje rengiama diskusija apie kultūros temų nušvietimą televizijoje. “Veidas” domisi, ką apie tai mąsto rašytojai.

veidas.lt

Spalio 1-oji – Pasaulinė muzikos diena, kurią šalies muzikų bendruomenė Vilniaus centre paminės įvairiais kultūriniais renginiais. Vilniaus rotušės aikštę sudrebins pučiamųjų orkestrai, rotušės salėje nuaidės „Didysis jaunųjų muzikų paradas“, o Žemaitės skvere organizuojamos koncerto-akcijos metu vilniečiams bus dalijamas jau 81-ąjį gimtadienį minintis žurnalas „Muzikos barai“.

veidas.lt

Andrius Kubilius, 55 m. Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos lyderis, kadenciją baigiančios Vyriausybės vadovas

veidas.lt

Atrodo, lyg visa rinkimų energija būtų skirta tik silpnapročiams.

veidas.lt

“Domino“ teatras pristato mirtinai juokingą komediją „Langas į Parlamentą“. Šios komedijos siužetas bei situacijos žiūrovams primins Lietuvos politinio gyvenimo realijas, politikų gebėjimą įsivelti į netikėčiausias situacijas, meistriškai suktis ir sausiems išbristi iš klampiausios balos. Komedijoje „Langas į parlamentą“ apstu detektyvo elementų, farso ir grotesko požymių.

veidas.lt

Bene vieninteliai tokie ir, be jokių abejonių, patys geriausi Lietuvoje, geriausi jie ir Europoje, pripažinti ir laukiami garsiausiose pasaulio scenose – tokie, kokių išgirdęs nepamirši ilgai… Tai išskirtinio dainavimo žanro meistrai – vokalinis kvartetas „Cappella‘A“ (Aušra Smičiūtė, Mindaugas Putna, Kristina Jatautaitė ir Rasa Serra), dovanojantis muziką tikriems muzikos gurmanams.

veidas.lt

„Didelės išminties vyras“, – taip Juozas Tumas-Vaižgantas apibūdino Silvestrą Gimžauską, prieš 115 metų mirusį kunigą, mokslininką, lietuvybės puoselėtoją, knygnešį ir kovotoją dėl lietuvių teisių Vilnijoje.

veidas.lt

Oficialiai savo istorijos puslapius atvertusi prieš šimtą metų – 1912 m. – Rygos Nacionalinė Opera jau ketvirtąjį sezoną iš eilės pradeda su lietuvių dirigentu Modestu Pitrėnu. Šį penktadienį, rugsėjo 28 d., Latvijos Nacionalinėje operoje vyks M. Pitrėno diriguojamas neeilinio balso savininkės Marina Rebeka (sopranas) solo koncertas, o jau kitą mėnesį visuomenei bus pristatyta opera „Eugenijus Oneginas“.

Andrius Kubilius

veidas.lt

Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus Interviu „Žinių radijo“ laidai „Pozicija“.

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...