2011 Spalio mėnesio archyvas

veidas.lt

Jei antrąjį šių metų ketvirtį Baltijos šalių rinkos mėgino ieškoti savojo kelio ir stengėsi nepasiduoti pasaulyje plintančiam pesimizmo virusui, tai trečiąjame klusniai pasuko ten pat, kur ir visi kiti – žemyn.

veidas.lt

64 metų Eltonas Johnas – iš tų retų atlikėjų, kurie sugeba visą koncertą gerbėjų širdis virpinti vienais hitais.

veidas.lt

Vilniuje daugėja kavinių, kurios savo klientus vaišina vandeniu iš čiaupo nemokamai. Šios kavinės, barai ir restoranai, priklausantys tinklui „H2O!” mieste pažymėti specialiais lipdukais. Net 17 Vilniaus kavinių išsiskiria tuo, kad skatina miestiečius gerti centralizuotai tiekiamą bendrovės „Vilniaus vandenys“ vandenį.

veidas.lt

Šią savaitę vien Vilniuje vyksta trys kino festivaliai: animacininkų „Tindirindis“, „Nepatogus kinas“ ir Lotynų Amerikos kultūros dienų filmų programa.

veidas.lt

“India Force” bendrasavininkis, danų milijardierius Michielis Molas pristatė naują savo kompanijos sukurtą lėktuvą – erdvėlaivį “Lynx”, kuriuo Danijos skrydžių bendrovė KLM jau 2014-aisiais skraidins kosmoso turistus ir kuris po 10 metų, kaip prognozuojama, taps masine susisiekimo priemone Žemėje.

veidas.lt

Galimybes kitąmet atsisakyti analoginės televizijos ir sklandžiai pereiti prie skaitmeninės kanalų transliacijos lems ne tik efektyvi komunikacija ar priedėlių subsidijos, bet ir žmonių sąmoningumas bei savalaikis rūpestis savo TV įranga, teigia ekspertai.

veidas.lt

Tiriant vartotojų mobiliųjų įrenginių pasirinkimą tam tikroms funkcijoms atlikti, paaiškėjo, kad pasaulyje išmanusis telefonas jau nurungė nešiojamą kompiuterį kaip priemonę klausytis muzikos MP3 formatu, naudotis kalendoriumi, navigacijos įranga (GPS), žaidimais, „Bluetooth technologija“ bei vaizdo skambučiais. Tuo metu Lietuvoje vartotojai yra konservatyvesni ir dažniau pirmenybę teiktų nešiojamam kompiuteriui. Tai parodė specialus TNS Global tyrimas „Mobile Life“, [...]

veidas.lt

Talentinguosius jų pralaimėjimai išgarsina labiau nei kitus sėkminguosius – pergalės. Pavyzdys – šiandien Nacionalinėje filharmonijoje koncertuojantis pianistas Ivo Pogoreličius.

veidas.lt

Vilniaus Antakalnio vaikų poliklinikoje ilgiau nei pusmetį trukęs chaosas, kai vieni gydytojai jau buvo perkelti į suaugusiųjų polikliniką, o kiti dar dirbo senosiose patalpose, pagaliau baigėsi.

veidas.lt

Per dešimtmetį IT diegimui valstybės sektoriuje išleista daugiau kaip 1,83 mlrd. Lt mokesčių mokėtojų ir Europos Sąjungos lėšų. Tačiau kone ketvirtadalyje projektų užsibrėžtų tikslų pasiekti nepavyko. O tai reiškia, kad milijonai litų buvo išleisti beprasmiškai.

veidas.lt

Kasmet didėjant šildymo išlaidoms, vis daugiau Lietuvos gyventojų pareiškia norą atsisakyti centrinio šildymo. Į didžiųjų miestų savivaldybes su prašymu atsijungti nuo šios sistemos kasmet kreipiasi po 400–600 būstų savininkų.

veidas.lt

Iki 2013-ųjų už 173 mln. Lt visą Lietuvą apraizgys tūkstančiai km šviesolaidinių kabelinių linijų. Tai itin spartus internetas kaimui. Deja, milijonai po žeme užkasti, o kiek kaimo gyventojų realiai naudosis internetu – visiškai neaišku.

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...