2011 Spalio 30

Antakalnio vaikų poliklinikos nebeliko

veidas.lt

Vilniaus Antakalnio vaikų poliklinikoje ilgiau nei pusmetį trukęs chaosas, kai vieni gydytojai jau buvo perkelti į suaugusiųjų polikliniką, o kiti dar dirbo senosiose patalpose, pagaliau baigėsi.

Praėjusią savaitę visi vaikų gydytojai persikėlė į Antakalnio poliklinikos devintą aukštą. Tiesa, netvarkos dar yra. Kol kas nebaigta remontuoti registratūra, tad pirmasis poliklinikos aukštas primena statybų aikštelę. “Darbus atliekanti bendrovė jau mėnesį vėluoja baigti registratūros remontą. Tačiau likę paskutiniai darbai – sienų dažymas ir baldų montavimas. Per ateinančias dvi savaites viskas turėtų būti sutvarkyta”, – tikina Vilniaus Antakalnio poliklinikos direktorius Arūnas Grigaitis.
Jis žada, kad modernizuotoje registratūroje įrengus eilių valdymo sistemą pacientai bus aptarnaujami greičiau. Mat prie langelio bus galima prieiti švieslentėje užsidegus paciento bilietėlio numeriui, kaip šiuo metu yra bankuose, kitose įstaigose. Vis dėlto tikėtis, kad eilės sutrumpės, neverta, nes perkėlus Vaikų ligų skyrių į suaugusiųjų polikliniką čia bus 15 tūkst. daugiau pacientų. “Tačiau nepatogumų neturėtų kilti, nes visų vaikų ligų gydytojų kabinetai bus devintame aukšte, čia įrengta ir atskira kraujo tyrimų laboratorija, o registratūroje bus skirti du atskiri langeliai registruotis pas vaikų specialistus”, – tvirtina A.Grigaitis. Ir priduria, kad nei gydytojų, nei slaugytojų etatai nebuvo mažinami. Atleisti buvo tik keli sargai, pora valytojų ir kiemsargis.
Beje, buvusios vaikų poliklinikos pastatas jau perduotas Vilniaus miesto savivaldybei. A.Grigaičio žiniomis, ten turėtų įsikurti vaikų psichologinės pagalbos ir socialinės paramos centrai, visuomenės sveikatos biuras.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...