2010 Kovo mėnesio archyvas

PKN Orlen

veidas.lt

Mažeikių naftos perdirbimo gamyklą valdantis lenkų koncernas “PKN Orlen” šiuo metu vargsta ne tik Lietuvoje, bet ir visose kitose rinkose. Tad mes nesame toks jau didelis lenkų galvos skausmas, o grasinimą parduoti Lietuvos įmonę rusams galima laikyti tiesiog derybų dėl Klaipėdos naftos terminalo taktika.

Metų vadovas

veidas.lt

“Galvosūkių pasaulio” parduotuvės per ketverius metus ne tik prisijaukino didelį būrį pirkėjų, bet ir ketina savo sėkme užkrėsti kaimynines šalis.

Tinklaraščiai

veidas.lt

“Veido periodikos leidykloje” – sujudimas. Ypač “Veido” redakcijoje. Mat žurnalistai pradės rašyti “darbinius” tinklaraščius naujame portale “Veidas.lt”. Vieni jų puikiai susipažinę su “blog’ais”, kiti viena ausimi girdėję, o treti atsargiai klausia, kas tai.

Stokholmas

veidas.lt

Šiemet Lietuvoje ilsėsimės septynis ilguosius savaitgalius. Ką per juos veikti, galima rinktis jau iš gana daug pasiūlymų: užstalės vaišės ir politikavimas su giminaičiais, skrydžiai skrudinti pilvų į Turkiją, o gal trumpa išvyka į Stokholmą?

Somaly Mam

veidas.lt

“Baltų lankų” leidykla netrukus skaitytojams pateiks sukrečiančios dokumentikos kūrinį, kurį autorė skiria tūkstančiams mažų Kambodžos mergaičių, kasmet parduodamų į prostitucijos vergiją. Pačiai autorei, kai ją pardavė, buvo šešiolika. Ši ištrauka ir pasakoja apie Somaly Mam tragedijos pradžią.

Kino premjeros

veidas.lt

Kino platintojų lobynuose prisikaupė gausybė naujienų, tad balandis po “Kino pavasario” žada būti spalvingas, įdomus ir nenuspėjamas. Pagaliau ekranus pasieks daug metų dėliotas lietuviško kino vargelis “Atsisveikinimas”, o vaikai kvies tėvelius paskraidyti su lietuviškai kalbančiais slibinais.

Bibliotekos

veidas.lt

Prieš pusantrų metų “Veide” džiaugėmės atsinaujinančiomis, šviesti pradedančiomis šalies miestelių bibliotekomis. Įkurtuves ką tik atšventusi Lazdijų rajono savivaldybės viešoji biblioteka tuomet stebino dzūkus prašmatniu liftu ir besikeičiančių spalvų nuolat tekančio vandens kriokliu pirmo aukšto fojė. Tačiau paskambinę į Lazdijus praėjusią savaitę išgirdome, kad nei liftas, nei krioklys šiuo metu neveikia, nes bibliotekai tenka taupyti elektros [...]

Euras

veidas.lt

EEuras išgyvena krizę. Pirmą nuo pat jo įvedimo. Baiminamasi, kad galbūt ir paskutinę. Jo vertė nepaliaujamai krinta, prekiaujant valiutomis euras tapo nepaklausiausiu piniginiu vienetu, o jį įsivedusiose šalyse tvyro įtampa.

Spektaklių premjeros

veidas.lt

“Tai ne vien tik muzikinis spektaklis ir ne vien tik dainos. Yra labai daug autobiografinių faktų. Tokių, kurie svarbūs ne vien mano pačios gyvenime, bet ir stebuklingai pasikartoja kitų asmeų biografijose”, – teigia aktorė Nijolė Narmontaitė, jau šį šeštadienį sostinės žiūrovams pristatanti savo kūrinį “C’est la vie!”.

Senatvė

veidas.lt

Medikai biologinį senėjimą apibrėžia kaip laipsnišką nebegebėjimą adaptuotis, kitaip tariant, kai sveikas organizmas nesugeba greitai reaguoti į išorės dirgiklius. Ir tai atsitinka dėl daugybės priežasčių.

Pensijos

veidas.lt

“Sodra” mums grasina: į pensiją išeisite vėliau – gal nuo 65-erių, o gal net nuo 67-erių. Pensinį amžių žada ilginti ir kitos šalys.

Olimpiada

veidas.lt

Po Vankuverio olimpinių ir parolimpinių žaidynių praėjo dar palyginti nedaug laiko, o pamažu iš skirtingų šaltinių plaukianti statistika rodo, kad olimpiados rengėjai pelno iš šio renginio nesusikrovė. Ar nebus nuostolių, paaiškės po trijų mėnesių.

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...