2010 Kovo 30

Tinklaraščiai

Sujudimas redakcijoje

veidas.lt

Žurnalo “Veidas” redakcijoje – sujudimas. Mat žurnalistai pradės rašyti “darbinius” tinklaraščius naujame portale “Veidas.lt”. Vieni jų puikiai susipažinę su “blog’ais”, kiti viena ausimi girdėję, o treti atsargiai klausia, kas tai.

Prisimenu savo pirmuosius ne žurnalistinius įrašus interneto erdvėje – buvo gana baisoka. Komentarų ir laukiau, ir bijojau. Vėliau išmokau į juos žvelgti šaltakraujiškai, nes juk kiek žmonių, tiek ir nuomonių. Todėl suprantu ir “Veido” žurnalistus. Visiems ir smalsu, ir baisu: o kas čia bus?

Todėl labai tikiuosi, kad “Veidas.lt” portalo skaitytojai į redakcijos “blogą” žvelgs nepiktai ir nesmerks žurnalistų už jų subjektyvias nuomones. Kiekvienas juk ją turime, o tie, kurie dienų dienas praleidžia rašydami straipsnius, tikrai turi ką papasakoti apie tai, kas liko “už kadro”.

Palikome žurnalistams laisvę nuspręsti, ar jie nori matyti komentarus, taigi tokios galimybės galite ir nerasti. Tačiau jei komentarai yra, galite juose prieštarauti ar pritarti.

Sėkmės diskusijose!

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...