2012 Gruodžio 05

„Saulės Kliošas“ dovanoja naujausią albumą

veidas.lt


Profesionalioje muzikinėje scenoje „Saulės Kliošas“ sukasi kone dvylika metų. Visgi iki šiol kolektyvo diskografijoje puikavosi vos vienas studijinis darbas – 2004-aisiais išleistas diskas „Stubidubap“.

Po beveik 8-erių metų atlikėjai pristato antrąjį muzikos albumą – „Energy“, kuriame skamba net 15 kūrinių. Šį albumą muzikantai greitu metu išleis limituotu tiražu, tuo tarpu skaitmeninę jo versiją kartu su skelbimų portalu „Plius.lt“ dovanoja visiems šio portalo lankytojams.
„Albumas „Energy“ atspindi skirtingus grupės gyvavimo etapus,“ – atvirauja grupės idėjinis vadas Laurynas Šarkinas. „Buvo metas, kai keitėsi grupės nariai, transformavosi idėjos ir vizijos. Nuo funky, disco muzikos stiliaus perėjome prie R&B ir house.“
„Plius.lt“ rinkodaros vadovas Arijus Kirdeikis džiaugiasi galintis prisidėti prie albumo sklaidos: „Be galo malonu padėti žmonėmis, puoselėjantiems mums artimas vertybes – „Saulės Kliošas“ niekada netaikė į mases, nuolatos akcentuodamas ne kiekybę, o kokybę.“ Arijus prisipažįsta pats nekantriai laukiantis darbo pasirodymo ir šypsodamasis išduoda: „Pirmasis albumas, kurį nuolatos klausau automobilyje, jau gerokai apsitrynęs, su malonumu pakeisiu jį nauja grupės muzika“.
Prie penkiolika kompozicijų talpinančio disko kūrimo prisidėjo ir buvę „Saulės Kliošo“ nariai. Pavyzdžiui, net trijose dainose skamba vokalistės Daivos Starinskaitės balsas. Atlikėjai taip pat džiaugiasi, kad prie kūrybinio proceso prisidėjo ir jų draugai „G&G Sindikato“ narys Kastetas, Domas Aleksa, Remigijus Rančys ir Tomas Botyrius.
„Visas pasaulis šiuo metu ieško alternatyvių energijos šaltinių, tuo tarpu mes pateikiame savo muzikinį variantą,“ – albumo „Energy“ pavadinime užkoduotą prasmę narplioja vokalistė Justė Starinskaitė. „Dainuojame apie tai, kas gyvenime mums svarbiausia, – meilę. Juk ji ir yra tikrasis amžinos energijos šaltinis?“. Justė kviečia užsukti į puslapį sauleskliosas.plius.lt ir patiems tuo įsitikinti.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...