2010 Balandžio 10

Audi

“Audi” atnaujino A3 automobilių šeimą

veidas.lt

“Audi” kompanija pristatė atnaujintą A3 automobilių šeimą. Kosmetiniai atnaujinimai padaryti automobilių interjero ir eksterjero dizaine.

Kėbulo priekinėje dalyje esančių radiatoriaus grotelių horizontali pertvara, prie kurios tvirtinami priekiniai numeriai, yra nudažyti matine juoda spalva; ant priekinio buferio oro ventiliacijos angų ir durų rankenėlių atsirado chromuoti akcentai; šiek tiek pasikeitė galinio vaizdo veidrodėlių forma. Trijų durų automobilio gale atsirado “tonuotos” galinės lempos, visos kitos versijos turės tik atnaujintą galinį buferį.

Atnaujintoje Audi A3 atsirado keturi naujos kėbulo spalvos variantai, o taip pat naujo dizaino 17 ir 18 colių ratų diskai. Salone pasikeitė oro ventiliacijos angų apipavidalinimas ir pavarų svirtelės forma, atsirado įvairių chromuotų elementų.

Atnaujintos mašinos bus siūlomos pardavimui su penkiais benzininiais ir keturiais dyzeliniais varikliais, kurių galia nuo 90 iki 265 arklio galių.

Audi A3 bus galima įsigyti jau šių metų liepą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. 1 1 rašo:

    1


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...