2011 Sausio 18

Verslas

Žuvų aukcionas pastatytas teisėtai

veidas.lt

Teismas nusprendė, kad Europos Sąjungos (ES) parama statant Klaipėdos žuvininkystės produktų aukcioną buvo panaudota laikantis viešųjų pirkimų įstatymų nuostatų, rašo “Verslo žinios”.

Žemės ūkio misterija tvirtina esanti suinteresuota, kad aukcionas gyvuotų, tačiau dar nežino, ar skųs teismo nutartį.

Po beveik metus trukusio nagrinėjimo Vilniaus apygardos administracinis teismas patenkino bendrovės “Klaipėdos žuvininkystės produktų aukcionas” skundą ir panaikino Nacionalinės mokėjimų agentūros (NMA) sprendimą dėl paramos sutarties nutraukimo ir grąžinimo.

Anksčiau skelbta, kad NMA buvo nurodžiusi, jog statant aukcioną už ES pinigus būta pažeidimų dėl papildomų darbų ir informacinių technologijų diegimo darbų pirkimo. Reikalauta, kad aukcionas grąžintų 5,6 mln. litų paramą.

Tokį sprendimą aukciono vadovybė buvo apskundusi teismui.

Žemės ūkio viceministras Aušrys Macijauskas teigė negalįs vertinti šio teismo sprendimo ir kol kas dar nežino, ar jis bus skundžiamas.

“Turime paklusti teismo sprendimui. Kaip elgtis, dar diskutuosime, reikia aptarti, suderinti pozicijas su Finansų ministerija, spręs, aišku, teisininkai. Finansų ministerija fiksavo pažeidimą, o NMA dar kartą patikrino ir sutiko su ministerija. Kita vertus, tai gera žinia Lietuvos žvejams”, – sakė A.Macijauskas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...