- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Žuvų aukcionas pastatytas teisėtai

Autorius: veidas.lt | 2011 01 18 @ 11:30 | Lietuva | No Comments

Teismas nusprendė, kad Europos Sąjungos (ES) parama statant Klaipėdos žuvininkystės produktų aukcioną buvo panaudota laikantis viešųjų pirkimų įstatymų nuostatų, rašo “Verslo žinios”.

Žemės ūkio misterija tvirtina esanti suinteresuota, kad aukcionas gyvuotų, tačiau dar nežino, ar skųs teismo nutartį.

Po beveik metus trukusio nagrinėjimo Vilniaus apygardos administracinis teismas patenkino bendrovės “Klaipėdos žuvininkystės produktų aukcionas” skundą ir panaikino Nacionalinės mokėjimų agentūros (NMA) sprendimą dėl paramos sutarties nutraukimo ir grąžinimo.

Anksčiau skelbta, kad NMA buvo nurodžiusi, jog statant aukcioną už ES pinigus būta pažeidimų dėl papildomų darbų ir informacinių technologijų diegimo darbų pirkimo. Reikalauta, kad aukcionas grąžintų 5,6 mln. litų paramą.

Tokį sprendimą aukciono vadovybė buvo apskundusi teismui.

Žemės ūkio viceministras Aušrys Macijauskas teigė negalįs vertinti šio teismo sprendimo ir kol kas dar nežino, ar jis bus skundžiamas.

“Turime paklusti teismo sprendimui. Kaip elgtis, dar diskutuosime, reikia aptarti, suderinti pozicijas su Finansų ministerija, spręs, aišku, teisininkai. Finansų ministerija fiksavo pažeidimą, o NMA dar kartą patikrino ir sutiko su ministerija. Kita vertus, tai gera žinia Lietuvos žvejams”, – sakė A.Macijauskas.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/zuvu-aukcionas-pastatytas-teisetai

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.