2010 Gruodžio 08

Kultūra

Žurnalas spausdina paskutinį pilną Lenono pokalbį su žurnalistu

veidas.lt

Žurnalas “Rolling Stone” pirmą kartą spausdina visą Johno Lennono (Džono Lenono) interviu, kurį atlikėjas ir dainų autorius davė likus trims dienoms iki savo mirties Niujorke.

Devynių valandų trukmės buvusio “The Beatles” nario pokalbis su Jonathanu Cottu (Džonatanu Kotu) buvo paskutinis J.Lennono pokalbis su žurnalistais.

40-metis J.Lennonas buvo nužudytas prie savo buto Niujorke 1980 metų gruodžio 8 dieną.

Po “bitlo” mirties “Rolling Stone” ne kartą publikavo atskiras pokalbio dalis, tačiau J.Cottas tik visai neseniai transkribavo visus turimus paskutiniojo pokalbio įrašus.

“Šiemet tvarkiausi, ieškodamas kažkokių popierių, kai atokiame sandėliuko kampelyje radau dvi kasetes su užrašu “Johnas Lennonas, 1980.12.05″, – sakė J.Cottas.

“Nebuvau jų klausęs visus 30 metų. Kai įjungiau įrašą, iš magnetinės juostelės pasigirdo tas labai gyvas, dvasią pakeliantis balsas”, – sakė jis.

Pokalbyje J.Lennonas reiškė nepasitenkinimą savo gerbėjais ir kritikais, kurie nepaliko jo ramybėje visus

penkerius pertraukos jo muzikinėje karjeroje metus.

“Taigi, jiems iš tikrųjų reikia mirusių didvyrių, tokių kaip Sidas Vicious (Sidas Višesas) ar Jamesas Deanas (Džeimsas Dynas), – sakė jis. – Man neįdomu būti suš…u mirusiu didvyriu (a dead fucking hero)… todėl užmirškim juos, užmirškim”.

Muzikantas taip pat užsiminė apie galimybę surengti koncertinį turą.

“Mes tiesiog galėtumėme jį surengti”, – sakė J.Lennonas.

“Bet jame nebus nei dūmų, nei lūpdažių, nei žybsinčių šviesų. Jis turėtų būti jaukus. Galėtumėme pasilinksminti. Esame atgimę rokeriai ir pradedame iš naujo… Bet juk yra dar daug laiko, ar ne? Dar daug laiko”, – svarstė jis.

J.Lennono sutuoktinė Yoko Ono (Joko Ono), kuri žmogžudystės metu buvo greta savo vyro, taip pat prisidėjo prie 30-osioms muzikanto mirties metinėms skirto “Rolling Stone” žurnalo numerio. Naujas “Rolling Stone” numeris prekyboje pasirodo penktadienį.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...