2010 Gruodžio 16

Užsienis

Žurnalas “People” labiausiai intriguojančiu metų žmogumi pripažino aktorę Bullock

veidas.lt

Holivudo žvaigždę Sandrą Bullock (Sandrą Bulok), kurios šiemet pelnytas “Oskaras” ir skyrybos sulaukė didelio bulvarinės žiniasklaidos dėmesio, žurnalas “People” paskelbė metų moterimi.

Specialiame “People” numeryje, kuris bus pradėtas platinti penktadienį, pateikiamas iš viso 25-ių labiausiai šiais metais intrigavusių asmenų sąrašas. Be to, jame taip pat skelbiami garsenybėms suteikti ypatingi titulai.

Holivudo žvaigždžių pora Bradas Pittas (Bradas Pitas) ir Angelina Jolie (Andželina Džoli) buvo pripažinti “Žaviausiai tėveliais”. Taip pat buvo paminėti 33 kalnakasiai, kurie po avarijos vienoje Čilės kasykloje 69 dienas išgyveno įstrigę giliai po žeme, tačiau buvo sėkmingai iškelti per dramatišką gelbėjimo operaciją.

Tačiau žurnalo viršelyje puikuojasi S.Bullock, kuriai šie metai buvo itin permainingi, nuotrauka.

46 metų garsenybė kovą pelnė “Oskarą” geriausios aktorės kategorijoje už vaidmenį filme “Nematoma pusė” (The Blind Side), tačiau praėjus maždaug savaitei džiaugsmą pakeitė sielvartas, kai žiniasklaida atskleidė jos vyro Jesse’o Jameso (Džeso Džeimso) neištikimybę.

Balandį žurnalistai išsiaiškino, kad S.Bullock ir J.Jamesas anksčiau įsivaikino berniuką. Birželį sutuoktiniai išsiskyrė, o vaiko globa atiteko aktorei.

Rugpjūtį finansų naujienų tinklalapis Forbes.com paskelbė S.Bullock brangiausiai apmokama aktore Holivude: ji uždirbo 56 mln. dolerių už vaidmenis dviejuose populiariuose filmuose – “Nematomoje pusėje”, sukurtame pagal vieno amerikietiško futbolo žaidėjo gyvenimo istoriją, taip pat romantinėje komedijoje “Piršlybos” (The Proposal)

Tarp kitų šių metų garsenybių paminėta aktorė Natalie Portman (Natali Portman), pelniusi “Ekrano brangakmenio” titulą už jos sukurtą rizikingą balerinos vaidmenį į “Oskarus” pretenduojančiame filme “Juodoji gulbė” (Black Swan).

Reperę Nicki Minaj (Niki Minadž) “People” įvardijo “Repo persimetėle”, o būsimajam “Oskarų” teikimo ceremonijos vedėjui aktoriui Jamesui Franco (Džeimsui Frankui), šiemet suvaidinusiam keliuose filmuose, išleidusiam knygą ir surengusiam savo meno parodą, žurnalas skyrė “Metų devyndarbio” titulą.

Tuo tarpu konservatyvių pažiūrų JAV politikė Sarah Palin (Sara Peilin) laimėjo “Didžiausios metų patrankos” kategorijoje.

“People” taip pat atkreipė dėmesį į kitų garsenybių santuokas, skyrybas bei nuopuolius, tarp jų – į policijos tyrimą dėl aktoriaus Melo Gibsono smurto prieš gyvenimo draugę.

+370 5 2058525

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...