2011 Kovo 19

Lietuva

Žiniasklaidai trūksta skaidrumo

veidas.lt

Premjeras Andrius Kubilius šeštadienį vykusiame tarybos posėdyje pareiškė, kad prasčiausia padėtis sąžiningumo ir skaidrumo atžvilgiu Lietuvoje yra žiniasklaidoje.

“Liūdniausiai padėtis su sąžiningumu ir skaidrumu išlieka toje pačioje viešojoje erdvėje, žiniasklaidoje. Savireguliacija neveikia (…), viešoji erdvė vis labiau įtakojama oligarchinių interesų, o ne skaidraus kapitalo”, – teigė jis.

Sąžiningumo ir skaidrumo principų įgyvendinimą A.Kubilius įvardijo kaip vieną iš svarbiausių prioritetų, taip pat jis minėjo tokius prioritetus kaip energetikos pertvarką ir apsigynimą nuo nesaugių atominių elektrinių aplink Lietuvą, pensijų sistemos reformą, sumažintų pensijų atstatymą ir kompensavimą.

“Kai kalbame apie skaidrumą ir sąžiningumą, daug dėmesio skiriame galvodami, kaip nuskaidrinti politinę erdvę, kaip priversti politikus elgtis skaidriai. Tai turi liesti ir verslo bendruomenę, ir ypač žiniasklaidą”, – kalbėjo premjeras.

“Neatsiras Lietuvoje būtinos saugiai ir stabiliai demokratijai pasitikėjimo kultūros, jei kalbėsime tik apie politikų sąžiningumą ir skaidrumą”, – tikino jis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. Anonimas rašo:

  Prie ko čia tas numeris?

 2. Eglė Eglė rašo:

  O kam numeris?


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...