2011 Gegužės 04

Žada inicijuoti Valdovų rūmų statybų tyrimą

veidas.lt

BFL
Kultūros ministras Arūnas Gelūnas žada nedelsiant inicijuoti Valdovų rūmų statybų tyrimą. Tą ministras pažadėjo, žiniasklaidoje pasirodžius informacijai apie dar nebaigtuose Valdovų rūmuose išryškėjusius defektus.

“Ne pirmą kartą jau girdime, kad iškyla ekspertizės poreikis, pirmi apie tai prabilo prokurorai, kurie gavo nelengvą uždavinį ištirti, ar galimai nebuvo švaistomos valstybės lėšos. Prokuratūroje tokių ekspertų nėra, be jokios abejonės, jie turėtų būti išoriniai, kurie yra susipažinę su tokiomis statybomis ar atkūrimo procesais”, – sakė A. Gelūnas žurnalistams trečiadienį.

Ministras nesiėmė plačiau komentuoti darbų kokybės, kol nesulauks ekspertų nuomonės.

“Reikėtų išsiaiškinti, ar brokas neatsirado dėl nevykdomų statybų, buvo kalbama apie konservavimą, statybos nevyksta jau beveik pusė metų. Galbūt dėl nepriežiūros, dėl to, kad ten nesilanko darbininkai, nevyksta darbai, dėl to atsirado tas brokas”, – svarstė A. Gelūnas.

Pasak kultūros ministro, jei išaiškėtų, kad brokas atsirado dėl rangovo, tai yra “Panevėžio statybos tresto” (PST), kaltės, rangovas turėtų šį broką ir likviduoti.

Ministro teigimu, sprendimas dėl rangos sutarties nutraukimo dar nepriimtas, laukiama teisininkų išvadų.

“Šita istorija neturi precedento dėl savo masto ir sudėtingumo. Atkreipiu dėmesį į aplinkybę, kad Statybos įstatyme net nėra tokio žodžio atkūrimas, o čia yra būtent atkūrimo projektas”, – sakė A. Gelūnas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. jon snow jon snow rašo:

    There are the many players can be getting https://freerobuxtips.com the online fun zone


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...