2010 Gegužės 27

Generalinis prokuroras

Ž. Šilgalis iš D. Valio tikisi ne tik gero įspūdžio

veidas.lt

Prieš apsisprendžiant, ar patvirtinti prezidentės siūlomą Dariaus Valio kandidatūrą į Generalinės prokuratūros vadovo postą, Liberalų ir centro sąjungos  frakcija norėtų, kad kandidatas raštu pateiktų aiškią savo būsimos veiklos programą ir konkretų veiksmų planą.

„Viena yra gražiai kalbėti iš tribūnos ir sudaryti gerą įspūdį, visai kita – daryti ir padaryti, nes teks vadovauti kritinį laikotarpį išgyvenančiai Generalinei prokuratūrai. Taigi būtų gerai, kad kandidatas, prieš susitikdamas su frakcijomis, pateiktų aiškią savo būsimos veiklos programą, įvardytų matomas problemas, kurias jis teigia gerai žinantis, ir pateiktų veiksmų planą, kaip ir iki kada jis žada esamas problemas išspręsti. Pavyzdžiui, būtų svarbu sužinoti, ką kandidatas ruošiasi daryti, kad pagal aiškius Baudžiamojo kodekso straipsnius iškeltos bylos nebūtų vilkinamos, o pagaliau pasiektų teismą“, – sakė Seimo narys Ž. Šilgalis.Pasak Seimo nario, būsimos veiklos konkrečią programą, prieš užimant minėtas pareigas, būtina pateikti ir dėl to, kad po metų Seimas, vertindamas Generalinės prokuratūros darbą, aiškiai matytų – situacija pagerėjo ar liko ta pati ir turėtų galimybę objektyviai įvertinti, ar kandidato kalbos iš tribūnos nesiskyrė nuo jo veiksmų tapus generaliniu prokuroru.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...