2011 Birželio 16

Yra suinteresuotų grupių ir toliau tarnauti “Gazpromui”

veidas.lt

BFL

Premjero Andriaus Kubiliaus nestebintų karštos diskusijos Seime dėl Gamtinių dujų įstatymo.

“Diskusijos gali būti pakankamai sunkios dėl paprastos priežasties, dėl to, kad mes iki šiol matėme, jog yra nemažai įvairių suinteresuotų grupių ir Lietuvoje ir toliau tarnauti “Gazprom” interesams. Per visus praėjusius metus matėme, kiek daug kritikos sulaukdavome tiek iš “Gazprom”, tiek iš tų interesų grupių, kurios turi glaudžių santykių su “Gazprom” dėl mūsų veiksmų įgyvendinant europinę dujų direktyvą, kuri yra sąlyga, kad mes galėtume pasistatyti terminalą ir per jį atsigabenti ir alternatyvių suskystintų dujų”, – sakė A. Kubilius.

Vyriausybės vadovo vertinimu, karštas diskusijas Seime jau ne pirmą kartą bando paveikti “Lietuvos dujų” akcininkai ir “Gazprom”.

“Mes aiškiai matome, ką turime pasiekti ir turime labai stiprią ir Prezidentės paramą siekiant tokių permainų, ir aš tikiu, kad mums pavyks tai pasiekti. Man kartais atrodo, kad tokie “Gazprom” veiksmai kaip bandymas gąsdinti arbitražo nagrinėjimais tuo metu, kai vyksta Seime svarstymai, gali turėti tik priešingą poveikį”, – sakė A. Kubilius.

ELTA primena, kad Rusijos gamtinių dujų tiekėjas “Gazprom” antradienį kreipėsi į Stokholmo arbitražą, kurio prašo skubos tvarka uždrausti Lietuvos teismams spręsti bylą dėl “Lietuvos dujų” veiklos tyrimo.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...