2012 Sausio 09

Vyriausybė galutinai apsisprendė dėl neteisėtų statinių Kuršių nerijoje likimo

veidas.lt


Vyriausybė šiandien galutinai apsisprendė dėl pažeidžiant įstatymus pastatytų statinių Kuršių nerijoje likimo. Ministrų kabinetas vieningai sutarė, kad neteisėtos statybos nebus toleruojamos ir visi neteisėti statiniai turės būti nugriauti.

Vyriausybė taip pat atkreipė dėmesį, kad kai kurių statinių savininkams įgyvendinus keliamus reikalavimus ir pastatus pertvarkius taip, kad jie atitiktų rengiamą Kuršių nerijos nacionalinio parko tvarkymo planą, gali atsirasti prielaidų taikos sutarčių teisminiuose ginčuose sudarymui. Taip pat pažymėta, kad jei dėl statinių bus pasiekti taikos susitarimai, juos turės patvirtinti teismas.

Ministrų kabinetas, suprasdamas Kuršių nerijos, kaip unikalaus, UNESCO saugomo objekto svarbą Lietuvai ir pasauliui, pabrėžė, jog būtina padaryti viską, kad sisteminės spragos, sukūrusios prielaidas dabartinei situacijai, daugiau nesikartotų. Vyriausybės narių nuomone, kaltę turi prisiimti visi – ir tie, kurie išdavė leidimus, prižiūrėjo statybas, ir investuotojai, kurie, neturėdami visų dokumentų arba pažeisdami planus, vykdė statybos darbus.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Mikas Mikas rašo:

    Juk yra žinoma, kad įstatymų nežinojimas neatleidžia nuo įstatymų nevykdymo.
    Ir tie saboniniai tikrai nėra durni ir žinojo, ką daro, o nuo teismų sprendimų jokioje formoje Vyriausybė atleisti nieko negali. Čia, kaip kyšio davime turi atsakyti ir valdininkai ir davėjai…


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...