2011 Kovo 09

Elektroninis surašymas

Vyksta elektroninis gyventojų ir būstų surašymas

veidas.lt

Kovo 1 d. prasidėjo elektroninis gyventojų ir būstų surašymas. Iki kovo 4 d. 8.30 val. jau buvo susirašę 206 tūkst. gyventojų. Gyventojų ir būstų e. surašymo sistema veiks iki kovo 14 d. 24 val. Norint susirašyti elektroniniu būdu reikia jungtis adresu www.esurašymas.lt.

Visi gyventojai, norintys dalyvauti e. surašyme, turėtų jungtis prie e. surašymo sistemos ir patys užpildyti interneto surašymo lapą. Statistikos departamentas pabrėžia, kad surašymo metu surinkti duomenys yra konfidencialūs ir bus naudojami tik suvestinei statistinei informacijai rengti.

Prie el. surašymo sistemos galima jungtis per elektroninius valdžios vartus arba įvedus asmens tapatybės kortelės ar paso duomenis. Prisijungę prie sistemos gyventojai savo e. surašymo lape matys iš administracinių duomenų šaltinių jau įrašytus kai kuriuos asmens ir būsto duomenis: asmens gimimo datą, santuokinę padėtį, pilietybę, būsto adresą, namo pastatymo metus. Duomenis bus galima patikslinti.

Pabrėžiame, kad prisijungus prie el. surašymo sistemos, surašyti reikia visus būsto gyventojus. Prisijungęs asmuo pirmiausia pateikia duomenis apie būstą, vėliau užpildo būsto gyventojų sąrašą ir pateikia šių būsto gyventojų duomenis. Surašant kitus būsto gyventojus, reikia žinoti jų asmens kodus.

Jei bus pateikti visų būste gyvenančių asmenų duomenys, surašinėtojai gyventojų apklausos metu šio būsto nelankys.
Balandžio 5– gegužės 9 d. vyks antrasis surašymo etapas: gyventojus, kurie elektroniniu būdu surašė ne visus savo būsto gyventojus ar išvis nedalyvavo e. surašyme, aplankys surašinėtojai, kuriuos bus galima atpažinti iš surašymo darbuotojų pažymėjimų ir specialių portfelių.

Surašymo klausimais gyventojai gali pasiteirauti nemokamu telefonu 8 800 01418 nuo 8 val. iki 17 val. darbo dienomis, arba tel.: (8 5) 236 4637, (8 5) 236 4915, el. paštu surasymas@stat.gov.lt.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Anonimas rašo:

    ne sistema, bet tikras pravalas .Is penkto karto neina prisijungti, stringa meta klaidas


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...