2010 Gruodžio 03

Diplomatija

Vokiečiai ragina JAV atšaukti savo ambasadorių

veidas.lt

Vienos Vokietijos valdančiosios koalicijos partijos deputatai penktadienį paragino Vašingtoną atšaukti savo ambasadorių Berlyne Philipą Murphy (Filipą Merfį) dėl abiejų šalių vyriausybes sukompromitavusio skandalo, kilusio dėl tinklalapio “WikiLeaks” paviešintos informacijos.

Laisvųjų demokratų partijos (FDP), kuri yra Vokietijos kanclerės Angelos Merkel vadovaujamos koalicijos partnerė, įstatymų leidėjas Hansas Michaelis Goldmannas (Hansas Michaelis Goldmanas) sakė dienraščiui “Bild”, kad Ph.Murphy nebegali būti patikimas Jungtinių Valstijų pasiuntinys.

“Pono Murphy elgesys nederamas, – pabrėžė parlamento narys. – Toks ambasadorius turėtų būtų iškviestas namo”.

Kitas FDP deputatas Bijanas Djir-Sarai (Bidžanas Džir-Sarajus) atsiliepė panašiai: “Labiau nei abejotina, ar ponas Murphy dar gali būti patikimu atstovu”.

Ketvirtadienį FDP pranešė atleidusi partijos būstinės administracijos vadovą Helmutą Metznerį (Helmutą Mecnerį), kuris, kaip manoma, nutekino JAV ambasadai informaciją apie derybas dėl valdančiosios koalicijos formavimo po pernai rugsėjį vykusių visuotinių rinkimų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Praeivis Praeivis rašo:

    Straipsnio pavadinimas kaip minimum klaidinantis. Pora marginaliu asmenybiu išreiškė savo asmeninę nuomonę. Pas mus seime irgi yra visokiu gražuliu ir butkevičių bet tai nereiškia kad jie atspindi Lietuvos respublikos pozicija…


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...