2010 Gegužės 07

Modestas Kaseliauskas

VMI viršininkui įtarimai nebus pateikti

veidas.lt

Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) viršininkui Modestui Kaseliauskui įtarimai dėl neteisėto šaudmenų laikymo penktadienį nebuvo pateikti.

Kaip BNS informavo Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje (FNTT), šios tarnybos Klaipėdos apskrities skyriaus pareigūnai iš apygardos prokuratūros gavo raštišką nurodymą su M.Kaseliausku neatlikti jokių procesinių veiksmų.

“Gavome raštą, kad privalome neatlikti jokių procesinių veiksmų tame ikiteisminiame tyrime, tai reiškia, kad nieko negalime daryti toje byloje, kol Generalinė prokuratūra jos nepatikrins”, – penktadienį BNS sakė Klaipėdos apskrities skyriaus viršininkas Arūnas Danielius.

M.Kaseliauskas trečiadienį tvirtino BNS gavęs kvietimą penktadienį atvykti į FNTT Klaipėdos apskrities skyrių, kur jam esą ketinta pateikti įtarimus dėl neteisėto šaudmenų laikymo. Šovinių rasta per kratą jo tėvų namuose Telšių rajone, Tryškių miestelyje.

VMI vadovas viešai apkaltino FNTT tendencingai tiriant bylą.

Penktadienį M.Kaseliauskas BNS patvirtino gavęs pranešimą, kad visi veiksmai byloje laikinai sustabdomi.

“Procesas įgauna normalią teisinė kryptį”, – teigė jis.

A.Danielius savo ruožtu penktadienį BNS sakė tebesąs įsitikinęs, kad surinkta pakankamai duomenų atlikti “tą procesinį veiksmą” – pateikti įtarimus.

“Kadangi prokuratūra uždraudė pagarsinti ikiteisminio tyrimo medžiagą, negaliu argumentuoti, kodėl manome, kad yra pagrindo įtarimams”, – kalbėjo FNTT atstovas.

Pasak jo, įtarimai šioje byloje turėjo būti pateikti ne tik M.Kaseliauskui, bet ir dar keliems asmenims.

Šių metų sausį FNTT yra pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl “juodosios buhalterijos” M.Kaseliausko motinai Stefanijai Kaseliauskienei priklausančioje įmonėje.

Šią savaitę vadovavimą ikiteisminiam tyrimui perėmė Klaipėdos apygardos prokuratūra.

Kilus abejonių dėl tyrimo nešališkumo, bylos susipažinti paprašė Generalinė prokuratūra.

Laikinasis generalinis prokuroras Raimondas Petrauskas ketvirtadienį žurnalistams sakė, kad bus svarstoma galimybė tyrimą perimti iš Klaipėdos apygardos prokuratūros.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...