2010 Rugsėjo 13

Aktualija

Visi sužinojo, kur yra Lietuva

veidas.lt

Trečia vieta pasaulyje yra neįtikėtinas laimėjimas. Pasaulio čempionate buvo tik viena komanda, kurią įveikti mums buvo turbūt neįmanoma“, – pasibaigus Pasaulio čempionatui kalbėjo LKF prezidentas V. Garastas.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kovas Turkijoje stebėjęs Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vladas Garastas į Lietuvą grįžta puikios nuotaikos, – praneša Lietuvos krepšinio federacija.

Jau prieš pasaulio čempionatą optimistiškai nacionalinės komandos galimybes vertinęs legendinis treneris didžiuojasi viso rinktinės kolektyvo nuveiktu titanišku darbu ir pirmą kartą Lietuvos istorijoje iškovotais planetos pirmenybių medaliais.

V. Garastas neabejoja, kad ir kitais metais per Europos čempionatą Lietuvoje mūsų rinktinė kovos dėl aukščiausių vietų.

„Pasaulio čempionatas suteikė tikrai daug optimizmo. Be to, turime žaidėjų, kurie šią rinktinę kitais metais gali dar sustiprinti. Ateitis yra šviesi. Reikia pasidžiaugti, kad turime pasaulinio lygio trenerį Kęstutį Kemzūrą. Neabejoju, kad jis šiuo metu yra vienas geriausių specialistų pasaulyje.

Komandą jam reikėjo sulipdyti vos per pusantro mėnesio, turėjome tik vieną tikrą vidurio puolėją Robertą Javtoką, bet ir jis žaidė traumuotomis kojomis. Nepaisant to, treneris sugebėjo taip parengti komandą, kad ji demonstravo gražų, greitą, aktyvų krepšinį su gera gynyba.

Lietuvos rinktinės atliktas darbas yra fantastiškas. Aišku, nereikia užsnūsti, reikia galvoti, kaip galima būtų dar pagerinti pasirengimą kitų metų Europos čempionatui“, – sakė V. Garastas.

LKF prezidentas taip pat pažymėjo, kad puikus krepšininkų žaidimas suteikė puikią reklamą Lietuvai. „Pasaulio čempionatas buvo transliuojamas į 180 valstybių, kovas stebėjo per milijardą žiūrovų. Jei kas ir nežinojo, kur yra Lietuva, dabar tikrai žinos“, – džiaugėsi V. Garastas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...