2011 Gegužės 01

Pinigai

Vis dar grimztame į skolas

veidas.lt

Nepaisant besitraukiančios krizės, per vienus pastaruosius metus bankams ir greitųjų kreditų įmonėms prasiskolinusių lietuvių skaičius šoktelėjo beveik 17 tūkst., o skolos padidėjo 0,8 mlrd. Lt.

Iš viso, bendrovės “Creditinfo” duomenimis, šių metų kovą pradelstos Lietuvos gyventojų skolos siekė 2,2 mlrd. Lt – vien per kovą jos išaugo 97 mln. Lt. Kita vertus, po truputį daugėja ir skolas sugebančių grąžinti žmonių – kovą iš skolininkų sąrašo buvo išbraukta beveik 11 tūkst. mūsų tautiečių, o bendra grąžintų skolų suma siekė 14 mln. Lt.

Pasak “Creditinfo” gen. direktoriaus Andriaus Bogdanovičiaus, labiausiai auga gyventojų skolos bankams, kredito unijoms ir greitųjų kreditų įmonėms. Kiek mažiau skolininkų skaičiuoja telekomunikacijų bendrovės ir išperkamosios nuomos paslaugų teikėjai. O štai būti komunalinių paslaugų teikėjų skolinikais žmonėms nedrąsu – tokių skaičius per kovą, palyginti su vasariu, išliko nepakitęs.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...