2012 Kovo 06

Vilniuje šiais metais duris atvers naujas darželis

veidas.lt


Sostinės Perkūnkiemio mikrorajone šį rudenį planuojama pastatyti naują darželį. Tai bus antras per dvidešimt dvejus metus Vilniuje pastatytas darželis.

Anot Vilniaus miesto savivaldybės Ekonomikos ir investicijų departamento direktoriaus Vytauto Griniaus, jau yra patvirtintas darželio projektas, išduoti leidimai statybai, liko suderinti tik formalumus.
„Jau išlygintas sklypas, įrengtos komunikacijos, laukiame galutinio savivaldybės tarybos sprendimo ir iškart pradėsime darbus. Jeigu statybos darbams bus palankios oro sąlygos, tiekėjai laiku pristatys medžiagas, gali būti, kad darželis duris atvers jau rugsėjį“, – žada bendrovės „Ranga IV investicijos plius“ pardavimo direktorius Mantas Skipitis. Jis sako, kad tai bus moderni, kompaktiškai ir komfortiškai įrengta ikimokyklinio ugdymo įstaiga.
Beje, darželis Perkūnkiemyje turėjo iškilti dar 2008 m., tačiau užklupus sunkmečiui savivaldybė nutarė sustabdyti jo statybas ir tik šiemet sutartis tarp miesto ir bendrovės „Ranga IV investicijos plius“, kuri statys darželį, vėl buvo atnaujinta.
Savivaldybės atstovai tikisi, kad atvėrus duris naujajam darželiui, eilės laukiančiųjų vietos kitose ikimokyklinio ugdymo įstaigose sutrumpės. Vis dėlto, Perkūnkiemio darželis neišspręs darželių trūkumo ne tik sostinėje, bet ir šiame rajone. Mat į naująjį darželį bus priimta vos du šimtai vaikų. „Kad būtų patenkintas poreikis vien tik Perkūnkiemyje reikia mažiausiai dviejų darželių ir mokyklos“, – sako V.Grinius.
Tiesa, savivaldybė darželių trūkumo problemą bandys spręsti kurdama naujas grupes jau veikiančiuose darželiuose. Iki rugsėjo žadama įsteigti 15 naujų ikimokyklinio ugdymo grupių, kad sostinės darželiai galėtų priimti 300 daugiau vaikų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Karolina Karolina rašo:

    Didmiesčiuose labai trūksta darželių, o dar dauguma nerenovuoti, seniai nematę remonto. Pas mus bent jau tėvelių iniciatyva buvo kažkiek aptvarkyta grupė, dalis naujų baldų supirkta(http://www.miestui.lt/ranga-edukacijos-staigoms/baldai-darzeliams-ir-mokykloms). O taip daugelyje darželių vis dar nekokia situacija.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...