2010 Balandžio 09

Europos Taryba

Vilniuje rengiamas Šiaurės ir Baltijos šalių atstovų ET susitikimas

veidas.lt

Penktadienį Vilniuje vyks Šiaurės ir Baltijos šalių ambasadorių prie Europos Tarybos metinis susitikimas. Jame Lietuvai atstovaus užsienio reikalų viceministrai Šarūnas Adomavičius ir Evaldas Ignatavičius.

Kaip pranešė Užsienio reikalų ministerija, per susitikimą bus diskutuojama apie šiuo metu vykdomas Europos Tarybos ir Europos žmogaus teisių teismo reformas, padėtį Baltarusijoje, kitus su Europos Tarybos veikla susijusius klausimus.

Į renginį atvyks Šiaurės ir Baltijos šalių Užsienio reikalų ministerijų atstovai, atsakingi už bendradarbiavimą su Europos Taryba. Svečio teisėmis pakviestas dalyvauti Europos humanitarinio universiteto rektorius Anatolijus Michailovas.

Šiaurės ir Baltijos šalių ambasadoriai prie Europos Tarybos susitinka keletą kartų per metus Strasbūre, kur yra Europos Tarybos būstinė. Metiniai šių ambasadorių susitikimai, kuriuose keičiamasi nuomonėmis Europos Taryboje svarstomais klausimais, rengiami paeiliui vis kitos šalies sostinėje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...