2011 Lapkričio 13

Vilniuje ir Kaune – paveikslų nuoma

veidas.lt


Galimybę kas mėnesį ar du pagyvinti biurą vis kitais išsinuomotais paveikslais siūlo jau keletas bendrovių. Kaune įsikūrusios įmonės “ArtArea”, valdančios tinklalapį paveikslunuoma.lt, savininkas Marius Virbickas „Veidui“ pasakojo, kad paveikslų nuomos paslaugą teikia apie metus, o ja naudojasi įmonės.
„Įmonėms patraukliau paveikslus nuomotis negu pirkti, nes nuolat keičiasi paveikslų ekspozicija. Be to, jos turi didelę laisvę pasirinkti bet kurį paveikslą“, – pasakojo M.Virbickas. Norint paveikslus keisti kas du mėnesius, reikės sumokėti 150 Lt per mėnesį, o norint atsinaujinti kas mėnesį – 200 Lt.
Pagrindinė bendrovės „ArtArea“ veikla – paveikslų pardavimas, o idėja pradėti nuomos verslą gimė iš klientų prašymų. M.Virbickas pripažįsta, kad klientų nėra daug, o paveikslus mieliau nuomojasi užsienio kapitalo bendrovės – viena tokių yra „Trade House Lt“ bendrovė, oficiali papuošalų “Trollbeads” platintoja Lietuvoje. „Tokios įmonės nori, kad biuras atrodytų moderniai“, – kodėl įmonės susidomi šia paslauga, aiškina M.Virbickas. Paveikslų nuomos paslauga naudojasi ir Kaune įsikūrusi leidykla „Obuolys“.
Nuomoti paveikslus prieš savaitę nusprendė ir Pilies galerija Vilniuje. Pilies galerijos atstovas Andrius Kalinauskas tvirtino, kad išsinuomotais paveikslais bus siūloma ne tik papuošti biurus, bet ir konferencijų sales ar namus. Paveikslo nuomos kaina mėnesiui sieks apie porą šimtų litų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...