2010 Gruodžio 02

Vagystė

Ispanijoje pagrobtas sunkvežimis su Picasso ir kitų menininkų darbais

veidas.lt

Ispanijoje vagys pavogė sunkvežimį su mažiausiai 20 meno kūrinių, tarp kurių buvo mažiausiai vienas Pablo Picasso (Pablo Pikaso) bent 5 mln. eurų vertės darbas, ketvirtadienį pranešė pareigūnai.

Pavogtieji meno kūriniai buvo vežami iš parodos Vokietijoje į Madrido ir Barselonos galerijas, teigiama pranešime.

Kaip per spaudos konferenciją informavo Chetafės miesto tarybos narė Sara Hernandez (Sara Hernandes), sunkvežimį su vertingu kroviniu pagrobė trys kaukėti užpuolikai šeštadienį Madrido pietiniame priemiestyje.

“Vagystės būdas leidžia manyti, kad viską palengvino pagrobėjams kažkieno iš vidaus nutekinta informacija, nes jie turėjo žinių apie sunkvežimio atvykimo laiką, kada jis išvyks į kitus miestus ir galerijas, kur jis bus”, – sakė atstovė.

Policijos atstovas spaudai pranešė, kad pradėtas įvykio tyrimas.

Kokie meno kūriniai buvo pagrobti, oficialiai nepranešama.

Dienraščio “El Pais” interneto svetainėje rašoma, kad tarp pagrobtų paveikslų buvo mažiausiai vienas P.Picasso, keli Kolumbijos menininko Fernando Botero darbai, o taip pat ispanų skulptoriaus Eduardo Chillidos (Eduardo Čilidos) ir Katalonijos menininko Antonio Tapieso kūriniai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...