2011 Sausio 04

Verslas

Vilniuje brangsta taksi paslaugos

veidas.lt

Važinėti taksi Vilniuje greitai taps mažai kam įkandama prabanga Dalis taksi bendrovių nuo Naujųjų metų kilstelėjo kainas, kitos tai planuoja padaryti netrukus.

Bendrovė “Martono taksi” nuo Naujųjų metų savo paslaugų įkainius už kilometrą padidino 30 centų. Iki šiol važiuodami šios bendrovės taksi keleiviai mokėdavo 1,5 lito, dabar – jau 1,8 lito.

Tokius pat tarifus taiko ir “Martono taksi” antrinė įmonė “Pigus taksi”.

Įsėdimo mokestis nepakito – tiek iki Naujųjų metų, tiek dabar už įsėdimą tenka mokėti 2 litus, rašo “Vilniaus diena”.

“Pabrango degalai – tai yra pagrindinė priežastis, kodėl taksi tarifai kyla”, – aiškino “Martono taksi” direktorius Valdimantas Rudys.

Jis nesiryžo prognozuoti, kaip ilgai bendrovė išlaikys naująsias kainas: “Nežinome, pagal situaciją žiūrėsime. Niekada negali pasakyti tvirtai, nes nežinai, kas atsitiks”. Jis pridūrė, kad bent artimiausius porą mėnesių bendrovės tarifai turėtų nesikeisti.

Bendrovės “Merseros taksi” dispečerė patvirtino, kad nuo vasario įmonė planuoja didinti kainas – už 1 km reikės mokėti ne mažiau kaip 2 litus.

Bendrovės “Euro taksi” vadybininkas Arūnas Palekas tikino, kad jų taksi tarifai kol kas yra tokie patys, kaip ir iki Naujųjų metų: įsėdimo mokestis – 2 litai ir 1,25 lito už kilometrą.

Tačiau tokios kainos esą bus nebeilgai. Tačiau nuo kada už važiavimą keleiviams teks mokėti brangiau ir kiek brangs jo atstovaujamos įmonės taksi paslaugos, A.Palekas prognozuoti nesiryžo.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...