2011 Sausio 10

Kainos

Kainų augimui galo nebus ir šiais metais

veidas.lt

Tiek gamintojai, tiek prekybininkai mano, kad vasarį brangs aliejus, majonezas, pirmadienį rašo dienraštis “Lietuvos rytas”.

2011-ųjų pradžia nepasėjo prekybos tinklams vilčių atsigriebti už pastaruosius dvejus metus.

“Pernai buvo juntama sunkmečio įtaka, tačiau šiemet jau tikimės stabilumo. Nesitikime reikšmingo ekonomikos atsigavimo, tačiau gyventojų pajamos turėtų po truputėlį augti. Šiais metais 2007-ųjų lygio nepasieksime, tačiau gyventojų perkamoji galia turėtų šiek tiek padidėti”, – sako “Iki” atstovas Valdas Lopeta.

Pasak “Rimi” atstovės Jovitos Bagdonaitės, tikėtina, kad Lietuvos pirkėjų apsipirkimo įpročiai šiemet išliks panašūs į praėjusių metų.

Optimizmą žlugdo aukštas nedarbo lygis Lietuvoje ir dėl to sumenkusios galimybės pirkti.

“Pasaulinėse rinkose toliau kalbama apie maisto brangimą. Tuo tarpu mes dedame daug vilčių į ekologiškos produkcijos pirkėjus, plečiame šios produkcijos pasiūlą, nes šių produktų pardavimas sunkmečiu išlieka stabilus ir auga iki 30 proc.”, – sakė J.Bagdonaitė.

Didelio optimizmo nepuoselėja ir “Norfos” prekybos tinklas. Pasak šio tinklo atstovo Dariaus Ryliškio, svarbiausia, kad padėtis dar nepablogėtų.

Per visus praėjusius metus augusios daugumos būtiniausių maisto produktų kainos 2011-ųjų pradžioje pasivijo ir aplenkė tas, kurios buvo 2009-ųjų pradžioje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...