2011 Lapkričio 29

Vilniuje atsidarė didžiausia šventinės atributikos parduotuvė Baltijos šalyse

veidas.lt


Ekonomikos atsigavimo ženklai džiugina verslininkus, o atsigaunanti prekyba leidžia plėtoti verslą. Bendrovė „Lailenas“, valdanti parduotuvių tinklą „Balionų šalis“, Vilniuje atidarė didžiausią šventinės atributikos parduotuvę Baltijos šalyse „Švenčių miestas“.

Tai  netradicinė „Cash&carry“ tipo parduotuvė, kurios plotas siekia 420 kv. metrų, joje bus vykdoma mažmeninė ir didmeninė prekyba. Tikimasi, kad ši naujo modelio parduotuvė bendrovės pajamas išaugins 30-40 procentų.

Jau 15 metų rinkoje gyvuojanti įmonė šiuo metu džiaugiasi augančiais pardavimais. Prasidėjus krizei, pardavimai krito nuo 2008 metų ir kasmet susitraukdavo apie 10-15 proc. Tačiau pastaruoju metu prekyba atsigauna. Kaip ir visame prekybos sektoriuje, gruodžio mėnesį lyginant su metiniu vidurkiu, pardavimai išauga apie tris kartus.

„Kiekvienais metais, artėjant didžiosioms metų šventėms, prekyba atgyja ir auga dideliais tempais. Didžiausias krūvis tenka pakuojantiems dovanas, pirotechnikos pardavėjams. Pirkėjai kiekvienais metais vis išrankesni, ne tik demonstruoja lakesnę fantaziją ruošdamiesi teminiam vakarėliui, bet ir negaili tam pinigų, stengiasi pasipuošti kuo originaliau“, – sako bendrovės „Lailenas“ direktorius Tomas Šiuipys.

Teminiai vakarėliai jau daug metų populiarūs visame pasaulyje, o pastaruoju metu sparčiai populiarėja ir Lietuvoje. Ypač daug šio žanro gerbėjų atsirado krizės metais, mat gera idėja teminiam vakarėliui padeda išvengti didelių išlaidų tiek draugų kompanijai, tiek mažesnėms ar didesnėms išlaidas taupančioms bendrovėms. Bendrovės direktorius T. Šiuipys skaičiuoja, kad vidutiniškai pavieniai pirkėjai ruošdamiesi teminiams vakarėliams išleidžia nuo 200 iki 500 litų, o verslininkai ruošdamiesi švęsti su savo kolegomis išleidžia nuo 500-2000 Lt.

Pasak T. Šiuipio, šiuo metu populiariausiems vakarėliams dabar pasiruošti bus daug paprasčiau, nes naujai atidarytoje parduotuvėje asortimentas net kelis kartus didesnis nei buvo iki šiol. „Manau, kad ir toliau bus populiarūs vakarėliai hipių, Havajų, disko, mafijos, piratų tema, tik dabar galėsime patenkinti išrankiausių pirkėjų poreikius, o vakarėlių dalyviai turės galimybę dar originaliau pasipuošti“, – įsitikinęs UAB „Lailenas“ direktorius.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...