2011 Spalio 09

Lietuvoje jau veikia “Apple iTunes” parduotuvė

veidas.lt


Praėjusią savaitę Lietuvoje pradėjo veikti kompanijos “Apple” internetinė muzikos parduotuvė “iTunes Music Store”. Jos asortimentą sudaro apie 18 mln. įvairaus žanro muzikos kūrinių, kuriuos galima nusipirkti ir parsisiųsti į kompiuterį.

Vienos dainos kaina svyruoja 0,69 iki 1,29 euro, o albumas atsieis apie 10 eurų (beveik 35 Lt). Priminsime, kad tik pačių populiariausių užsienio atlikėjų kompaktines plokšteles Lietuvos parduotuvėse galima įsigyti už panašią kainą. Už kitus CD albumus dažniausiai teks pakloti pusantro ar net du kartus daugiau. Dabar už įsigyjamą turinį galima atsiskaityti įprasta kreditine kortele.
Nors “iTunes Music Store” visame pasaulyje jau parduota daugiau nei 15 mlrd. dainų, lietuviams iki šiol buvo prieinama tik “Apple” įrenginiams skirtų programėlių parduotuvė. Be Lietuvos, “iTunes” atveria duris dar dešimtyje ES valstybių.
Be to, kompanija “Apple” taip pat patvirtino, kad šį antradienį, tai yra spalio 4 d., bus pristatytas naujasis išmaniojo telefono “iPhone” modelis. Gamintojai kruopščiai slepia bet kokias detales apie naująjį įrenginį, todėl rinkos analitikai tik spėlioja, ko galima tikėtis antradienį. Manoma, kad naujasis modelis turės galingesnį procesorių, kuris dabar montuojamas planšetiniame kompiuteryje “iPad 2″, daugiau vidinės atminties ir aukšta raiška filmuojantį fotoaparatą. Be to, tai bus pirmas “Apple” įrenginys, kuriame veiks naujoji operacinė sistema „iOS 5“. Iš informacijos trupinių analitikai bando sudėlioti mozaiką ir prognozuoja, kad iš tiesų šią savaitę gali būti pristatyti du modeliai – visiškai naujo dizaino “iPhone 5″ ir pigesnis “iPhone 4S”, kuris bus tik truputį patobulintas ketvirtasis modelis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...