2013 Rugpjūčio 26

Vilniuje atidarytos pirmosios „Ralph Lauren“ ir „Hugo“ parduotuvės-parduotuvėje

veidas.lt


Vilniuje atidarytos pirmosios šalyje „Ralph Lauren“ ir „Hugo“ parduotuvė-parduotuvėje (ang. „shop in shop“) principu įrengtos prekybos vietos. Jos įkurtos sostinės prekybos ir pramogų centre „Ozas“ veikiančioje „Peek & Cloppenburg“. Iš viso joje šiuo metu parduotuvė-parduotuvėje principu jau prekiaujama 13 garsių prekės ženklų kolekcijomis, kurių prekybos vietų įrengimui skirta apie 300 000 eurų.
„Ralph Lauren“ ir „Hugo“ raudonoji linija – visiškai nauji prekės ženklai mūsų parduotuvėje, kurių atėjimas tapo įmanomas įrengus tik jiems skirtas prekybos erdves. Jose esantys baldai, dekoro elementai, net pakabos – tokios, kokios naudojamos tradicinėse atitinkamo prekės ženklo parduotuvėse užsienyje. Jų įrengimu rūpinosi Lietuvoje viešėję „Ralph Lauren“ ir „Hugo“ mados namų atstovai. Jie ir toliau nuolat lankysis Vilniuje, prižiūrės įrengtas parduotuves, patars ir konsultuos mūsų darbuotojus“, – sako „Peek & Cloppenburg“ parduotuvės vadovė Akvilė Jotautė.
Pasak jos, pagal prekės ženklų valdytojų reikalavimus įrengus jiems skirtas prekybos vietas, kiekvienas jų įsipareigojo „Peek & Cloppenburg“ suteikti pilną kolekciją – naujausios rudens – žiemos jau pasiekė parduotuvių-parduotuvėje lentynas. „Jau dabar galime stebėti, kaip naujai mūsų parduotuvėje įrengtos prekybos erdvės įtakoja pirkėjų elgesį. Atėję į „Peek & Cloppenburg“ anksčiau vilniečiai ir sostinės svečiai daugiausiai vaikščiodavo centrinėje jos dalyje. Dabar, toliau nuo centro įrengus išskirtinio interjero „Ralph Lauren“ ir „Hugo“ parduotuves, pirkėjai keliauja link jų, aplankydami ir kitas kraštuose išdėstytas prekybos erdves“, – sako A. Jotautė.
Pasak jos, tai, jog parduotuvių-parduotuvėje koncepcija sėkminga, patvirtina ne tik ilgametė „Peek & Cloppenburg“ patirtis kitose šalyse, bet ir tokiu principu jau nuo š.m. kovo, kai buvo atidaryta atnaujinta „Peek & Cloppenburg“ „Oze“, pristatomų prekės ženklų pardavimai. Pavyzdžiui, po parduotuvės-parduotuvėje atidarymo, „Armani Jeans“ pardavimai išaugo 70 proc., „Gerry Weber“ – 60 proc., „Boss Black“ – 34 proc., „s.Oliver“ – 30 proc., „Guess“ – 27 proc., „Marc Cain“ – 20 proc.
Iš viso šiuo metu „Peek & Cloppenburg“ parduotuvėje prekiaujama daugiau nei 100 prekės ženklų drabužiais ir aksesuarais, o individualiems prekės ženklams skirtos parduotuvės-parduotuvėje užima apie 20 proc. viso „Peek & Cloppenburg“ ploto.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Aurimas Aurimas rašo:

    Ar negeriau lietuviškai ta “parduotuvė parduotuvėje” skambėtų – jungtinė parduotuvė?


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...