2011 Vasario 01

Verslas

Vilniui gali tekti grąžinti ES lėšas

veidas.lt

Elektroninio bilieto sistema Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje nesuderinta ir neveikia taip, kaip numatyta, konstatavo Europos Sąjungos (ES) paramą administruojanti Centrinė projektų valdymo agentūra (CPVA).

Savo išvadas CPVA pateiks Informacinės visuomenės plėtros komitetui prie Susisiekimo ministerijos, nuo kurio sprendimo priklausys, ar sostinei teks grąžintu dalį ES lėšų, skirtų projektui įgyvendinti, antradienį rašo dienraštis “Vilniaus diena”.

“Komitetas ir priims sprendimą dėl grąžintinos ES skirtų pinigų sumos: ar tai bus visos lėšos, ar dalis, ar nulis”, – teigė CPVA direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Keizeris.

CPVA nustatė, kad įdiegti kartinių bilietų apskaitos programinę įrangą ir ją integruoti į bendrą elektroninio bilieto bei kortelių sistemą pavyko tik Kaunui, o Vilniuje ir Klaipėdoje tai įgyvendinta iš dalies.

“Kai kas veikia, kai kas neveikia, kai kas veikia iš dalies. Tačiau projekto tikslas nebuvo sukurti atskirus sistemos fragmentus. Siekta sukurti ir įdiegti bendrą, tarp visų miestų suderintą viešojo transporto valdymo ir apmokėjimo elektroninėmis priemonėmis sistemą. Tai nepadaryta”, – teigė M.Keizeris.

Elektroninio bilieto projektą koordinuojančios savivaldybės įmonės “Susisiekimo paslaugos” direktorius Gintas Bliuvas tikino, kad CPVA nurodomi trūkumai sostinės elektroninio bilieto sistemoje yra nesunkiai pašalinami.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...