2011 Sausio 18

Verslas

Kaip nautotos ES lėšos elektroniniam bilietui diegti

veidas.lt

Europos Sąjungos (ES) paramą administruojanti Centrinė projektų valdymo agentūra (CPVA) šią savaitę analizuoja elektroninio bilieto sistemą sostinėje. Po patikros bus sprendžiama, ar nėra pagrindo susigrąžinti ES lėšas.

Kaip BNS informavo CPVA, šią savaitę analizuojama, ar sistema veikia: ar vartotojas turi galimybę naudotis vienkartiniu elektroniniu bilietu, ar visos transporto priemonės techniškai pasiruošusios elektroninio bilieto veikimui, ar išspręstas sąryšis tarp miestų.

Taip pat bus analizuojama, kaip naudojama įsigyta įranga, pavyzdžiui, švieslentės.

“Surinkus faktus ir gavus atitinkamus paaiškinimus, darysime išvadas, ar projekto veiklų tęstinumas užtikrintas ir ar nėra pagrindo susigrąžinti ES lėšas”, – teigė CPVA Struktūrinės paramos departamento direktorė Inga Moisiejūtė.

Patikrinimo išvadas planuojama parengti kitą savaitę.

Vilniaus miesto vicemeras Romas Adomavičius sausio pradžioje tikino, kad įvedus vienkartinį elektroninį viešojo transporto bilietą, minimalūs uždaviniai, kurie pateisina ES lėšų panaudojimą, yra įgyvendinti.

Savivaldybės įmonės “Susisiekimo paslaugos” e-bilieto projekto vadovas Mindaugas Žironas tuomet dėstė, kad švieslentės, kurios Vilniuje kai kurių stotelėse kabo jau keletą metų, turėtų pradėti veikti iki birželio 1-osios. Joms veikti iki šiol esą trukdė svyruojanti elektros srovė, kuri būdavo imama iš troleibusų kontaktinio tinklo. Šiuo metu nuspręsta švieslentes prijungti prie įprasto elektros tinklo, bet darbams trukdo įšalas.

Švieslenės turėtų rodyti realų troleibusų ir autobusų atvykimo laiką.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Rita Rita rašo:

    Elektroninis bilietas padidina 8 lt metinį važiavimą.Kam iš to nauda…


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...