2010 Rugpjūčio 27

Laimonas Bankauskas

Vilniaus VPK bus atliekamas vidinis tyrimas

veidas.lt

Vilniaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate (VPK) dėl sostinės raitosios policijos vado Laimono Bankausko sulaikymo Baltarusijoje bus atliktas vidinis tarnybinis tyrimas, tačiau jis kol kas galės toliau eiti savo pareigas.

Vilniaus apskrities VPK viršininkas Kęstutis Lančinskas BNS sakė penktadienį ketinantis susitikti su L.Bankausku ir aptarti, “kaip taip atsitiko, kad jis pateko į tokią situaciją”.

“Tai yra ekstremali situacija. Dėl visų tokių situacijų yra atliekami vidiniai tyrimai, yra nustatytos aiškios procedūros. Kol kas nematau kliūčių jam toliau eiti tas pareigas, tačiau atliekant tyrimą kiekvieną dieną gali paaiškėti naujų aplinkybių”, – kalbėjo Vilniaus policijos vadovas.

Narkotikų kontrabanda įtartą pareigūną Minskas trečiadienį perdavė Lietuvos diplomatams. Jis nuvežtas į Lietuvos atstovybę Gardine, kur buvo tvarkomi jo dokumentai. Ketvirtadienio popietę jis grįžo į Lietuvą.

Vilniaus raitosios policijos vadas Baltarusijoje sulaikytas praėjusią savaitę. Baltarusijos teisėsauga sakė, kad jo automobilyje rasta narkotinių medžiagų – daugiau kaip 45 gramai metamfetamino.

L.Bankauskas kaltinimus neigė ir sakė manąs, kad narkotikai buvo pakišti.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...