2010 Balandžio 23

Pažeidimai

“Vilniaus vandenys” ieškos kaltųjų

veidas.lt

UAB “Vilniaus vandenys”, reaguodami į ūkio ministro Dainiaus Kreivio pareiškimą žiniasklaidoje, kad Valstybinė kainų ir energetikos komisija (VKEKK) neturėtų svarstyti įmonės prašymo didinti paslaugų įkainius, pareiškė, kad imtasi neatidėliotinų žingsnių problemai spręsti.

“Išaugus energijos kaštams, kurie sudaro didelę dalį tiekiamo vandens vertės ir vykdant dumblo apdorojimo projektus, papildomos pajamos yra gyvybiškai būtinos”, – teigia UAB “Vilniaus vandenys” generalinis direktorius Darius Norkus.

Pasak jo, į Ūkio ministerijos siūlymus ištirti viešųjų pirkimų procedūras jo vadovaujamoje įmonėje jau yra atsižvelgta. Sudaryta speciali “Vilniaus vandenų” ir Vilniaus savivaldybės komisija, kuri analizuoja galimus pažeidimus.

“Jei paaiškės, kad būta nesąžiningų veiksmų, kalti asmenys bus nubausti. Viešųjų pirkimų tvarka turi būti griežta ir skaidri” , – sakė D.Norkus. Artimiausiu metu žadama tai apsvarstyti su Ūkio ministerijos ir su Viešųjų pirkimų tarnybos vadovais.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...