2011 Birželio 17

Vilniaus savivaldybės tarnautojai įspėti apie galimą atleidimą

veidas.lt

BFL

Sostinės savivaldybės darbuotojams išdalyti įspėjimo apie atleidimą lapeliai. Miesto vadovai tikina, kad tai – tik formalumas, o atleidimų bangos nebus, tačiau savivaldybės tarnautojai nuogąstauja, kad valdžia taip atsirinks sau lojalius, rašo “Vilniaus diena”.

Pertvarkas pradėjęs administracijos direktorius Valdas Klimantavičius teigė, kad savivaldybės darbuotojams nerimauti dėl reorganizacijos pagrindo nėra.

“Pirmadienį tarybos posėdyje buvo patvirtinta nauja savivaldybės administracijos darbuotojų struktūra, dabar viskas yra pagal ją daroma. Viskas paruošta pagal galiojančius įstatymus ir reglamentus”, – sakė jis.

V. Klimantavičius nenurodė, kiek darbuotojų gali būti atleisti.

“Taryba nusprendė, kad darbuotojų skaičius savivaldybėje nesikeis, tikrai daugiau darbuotojų nebus. Dar kartą kartoju, kad visi pokyčiai vyksta pagal nustatytą naują struktūrą, kurioje numatytas tik maksimalus darbuotojų skaičius”, – dėstė direktorius.

Savivaldybės darbuotojų profesinės sąjungos atstovė Aldona Eidukonytė negalėjo konkrečiai pasakyti, kurie administracijos darbuotojų neteks darbo, tačiau teigė tikinti, kad daug atleidimų nebus.

“Kiek nors atleista tikriausiai bus, tačiau naujieji miesto vadovai susitikimuose su profsąjunga tikino, kad jų bus mažai. Tokia darbo savivaldybėje specifika”, – aiškino savivaldybės tarnautoja.

“Žinot, per 20 darbo savivaldybėje metų aš jau gaunu aštuntą tokį lapelį. Nėra tai labai malonu darbuotojams, bet tie, kurie pripratę, per daug neima į galvą”, – sakė pašnekovė.

Nors ne kartą miesto vadovai pabrėžė, kad naujų darbuotojų priimta nebus, vis dėlto pagal savivaldybės administracijos struktūros pakeitimų projektą savivaldybėje būtų įdarbinta 118 naujų specialistų.

Miesto vadovai tvirtina, kad tai savivaldybei nekainuos nė lito, mat atlyginimai jiems bus mokomi iš valstybės biudžeto. Jie bus priimti iš biudžetinės įstaigos Socialinės paramos centro ir tvarkys valstybinių socialinių išmokų reikalus.

Pagal patvirtintą dokumentą, savivaldybėje negalės dirbti daugiau kaip 927 darbuotojai. Beveik tiek darbuotojų savivaldybėje ir dirbs, kai prie dabar esančių 800 prisidės socialinių reikalų specialistai.

Jau nusistovėjusiame savivaldybės departamentų sąraše atsirado naujas Elektroninio miesto departamentas, kuris turės užtikrinti miesto valdžios integraciją į elektroninę erdvę.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...